Odchod z OĽaNO ju nemrzí a neľutuje ani to, že  vzťahy nezostali so všetkými idylické. "S kolegami z OĽaNO mám naďalej dobré vzťahy, normálne spolu komunikujeme," vraví poslankyňa Veronika Remišová. Keď Igor Matovič bojkotoval zasadnutia parlamentu a hrozilo mu vylúčenie z neho, Remišová bola tá, ktorá klub viedla. Hovorilo sa o nej ako o dvojke hnutia. Dnes je všetko inak, do svojej partie ju zlákal exprezident Andrej Kiska.

Do jedného vreca s Danko a Ficom

Igor Matovič povedal, že nej ako strana investovali státisíce eur. Na bilbordy, na prezentáciu, na školenia a možno aj na niečo iné. Remišová nevysvetľuje, prečo ju bývalý šéf hodnotí draho. Útok mu vracia po svojom. "Bola som zvyknutá, že na mňa nepravdivými klamstvami útočil Robert Fico alebo Andrej Danko za to, že som upozorňovala na ich kauzy a prešľapy. Teraz sa k Smeru a Robertovi Ficovi pridáva aj Igor Matovič. Ja takéto útoky odmietam opätovať, pretože politik, ktorému ide o dobro krajiny, by mal vedieť povýšiť záujem Slovenska nad osobnú pomstu a nezaťažovať občanov nejakými výlevmi alebo nezmyslenými spormi," povedala. Nuž, Matovič sa poteší, že skončil u nej medzi "útočníkmi" ako je Fico či Danko.

Čo zazlieva Veronika Remišová Matovičovi a ako sa uspokojila s vysvetlením káuz exprezidenta? Dozviete sa v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 dní