Na luxusný život žien šéfa strany Sme Rodina Borisa Kollára si už Slováci zvykli. Či už Andrea Heringhová, Petra Krištúfková aj Miriam Fabušová jazdia na drahých autách, cestujú po dovolenkách a rozhodne nešetria ani na doplnkoch a oblečení. To isté platí aj pre deti predsedu parlamentu. Hoci je pracovne veľmi vyťažený a sám sebe si vyčíta, že so svojimi potomkami trávi málo času, čo sa týka hmotného zabezpečenia im dopraje, na čo si zmyslia.

Napríklad dcéra Sara Zoe sa minulý rok nechala od svojej mamky, Andrey Heringhovej, zvečniť ako pózuje v teniskách za viac ako tisíc eur. O šatníku žiačky druhého stupňa na základnej školy môžu jej rovesníčky akurát tak snívať. Svojou záľubou v móde je známa aj najstaršia dcéra Borisa Kollára Alexandra. Na sociálnej sieti sa pravidelne prezentuje v štýlových a extrémne drahých značkách oblečenia. Inak tomu nie je ani teraz. Horňáková nedávno zavesila na svoj profil pozdrav z dovolenky na talianskom ostrove Capri, ktorý obľubuje viacero členov rozvetvenej Kollárovej rodiny.

Mladá športovkyňa má na sebe oblečený ružový extravagantný kúsok. "Barbie film čoskoro," napísala pod fotografiu. Na extra krátkych šatách je na prvý pohľad vidieť, že nespadajú pod bežnú dámsku konfekciu. Keď sme tento model hľadali na internete, ich cena nás zaskočila. Rovnaký model, len v broskyňovej farbe, totiž stojí viac ako 1600 eur!

Fotografiu Kollárovej dcéry v luxusných šatách nájdete v galérii