Nezaradená poslankyňa Romana Tabák (31) sa o súkromí nebaví, no pre fanúšikov na sociálnych sieťach spravila výnimku. Tabák cez sociálne siete vyzvala ľudí, aby jej kládli otázky. Odpovedala aj na tie zvedavé, ktoré sa týkali jej partnerského života.

Je to pravda

Keď sa bývalá tenistka prepracovala po voľbách 2020 do parlamentu v tričku OĽANO, bola práve čerstvou mamičkou syna Isaaca. Zaujímavý bol pre verejnosť otec jej dieťaťa. Áno, je to pravda. Môj partner je synom Ľuboša Kosíka. Zoznámili sme sa v roku 2018 vo Francúzsku, avšak v tom čase som netušila aké je jeho rodinné pozadie,“ povedala nám v marci 2020. Rodinným pozadím myslela fakt, že Ľuboš Kosík je hľadaným zločincom. „V čase, kedy som môjho partnera stretla som ani nemala žiadne politické ambície. Každopádne, s jeho otcom som sa v živote nestretla, ani som s ním nebola a ani nie som v kontakte,“ vysvetlila vtedy Tabák svoju rodinnú situáciu.

V júli 2020 sme Tabák nafotili so synom a partnerom Ľubošom Kosíkom mladším na Bôriku, kde vtedajší stranícky šéf poslankyne, Igor Matovič (OĽANO), zorganizoval stretnutie koaličných poslancov.

FOTO Romany Tabák s Kosíkom ml. v GALÉRII

Tabák svojho syna ukazuje na sociálnych sieťach len sporadicky a väčšinou mu nevidno do tváre, chce ho chrániť, Kosíka mladšieho by ste na jej Facebooku či Instagrame hľadali márne. V rozhovore pre týždenník PLUS 7 DNÍ v decembri 2021 poslankyňa naznačila, ako je to vlastne s jej vzťahom, keď priznala, že je slobodná matka. „Nie je to jednoduché, keď sa žena nemá o koho oprieť.“ Na priamu otázku, či teda nežije s otcom svojho dieťaťa, odpovedať nechcela.

Teraz fanúšikom priznala pravdu. Na otázku, či je vydatá odpovedala: „Vydatá nie som, som slobodná, ale v roku 2018 som bola zasnúbená a keď som prišla do svadobného salónu si vybrať šaty, tak ma chytila panika a všetko som zrušila.“ Poslankyňa dodala, že je ako Carrie a Aidon zo seriálu Sex v meste. Hoci bola hlavná hrdinka s Aidonom zasnúbená, zo svadby bol nakoniec rozchod. Carrie v jednej zo scén dostala zo skúšania svadobných šiat v salóne dokonca alergickú reakciu. Za koho sa mala vydať prezradila Tabák o pár dní neskôr. Išlo o tenistu z Brazílie, povedala Plus JEDEN DEŇ. Potom stretla otca svojho dieťaťa.

Napriek tomu, že Tabák zjavne nevyšiel ani vzťah s Kosíkom mladším, na otázku, čo v živote neľutuje odpovedala: „Neľutujem, že som nešla na potrat. Bolo to veľmi ťažké rozhodnutie, zostala som silná a statočná a urobila som veľmi dobre. Som veľmi šťastná.“

Kto je hľadaný Ľuboš Kosík si prečítajte na druhej strane: