Ten má za sebou slávnostnú premiéru, ktorá prilákala viacero známych ľudí. Medzi nimi nechýbal ani bývalý predseda vlády a poslanec Peter Pellegrini. Kto mu robil spoločnosť?

Ďurovčík má za sebou poriadne perný víkend! Známy režisér a choreograf totiž odpremiéroval svoj nový muzikál, na ktorom pracoval s hudobníkom Jankom Lehotským. Ide o Vyznanie. Už z názvu tohto projektu je jasné, že ide o dielo, ktoré podčiarkuje úspech druhého menovaného muža. Fanúšikovia divadla a nezabudnuteľných hitov sa dočkajú predstavenia, vďaka ktorému si zaspomínajú na ikonické hity Modusu, Prúdov a Mariky Gombitovej. Tú v spomínanom muzikáli stvárňuje Lenka Fecková (23), ktorú alternujú Natália Kóšová (27) a herečka Dominika Richterová.

Tvorbu nášho najlepšieho režiséra si v piatok nedala ujsť Zuzana Vačková, ktorá, mimochodom, v muzikáli aj účinkuje, no jej čas prišiel až v sobotu. Kultúrne vyžiť na Marikine megahity sa prišli aj Paľo Drapák s manželkou Janette, exfarmárka Božena Candráková s priateľom, Ďurovčíkova manželka Barbora, textár Kamil Peteraj či herec Dávid Hartl.

FOTKY PELLEGRINIHO Z PREMIÉRY NÁJDETE V GALÉRII

Slávnostnú premiéru si však nedal ujsť ani Peter Pellegrini so sestrou. A v divadle sa stretol s kolegom zo strany Hlas Erikom Tomášom, ktorý tam bol s manželkou. Spolu si užili veľkolepý hudobný zážitok a určite si aj sem-tam zanôtili na známe hity Mariky Gombitovej. Partička si spolu vychutnala aj pohár šampanského. „Bol to veľmi príjemný večer, som rád, že po náročnom volebnom období sa mi podarilo opäť podporiť kultúru. Je to vždy príjemné osvieženie,“ prezradil líder Hlasu.

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ