Netradičnú dovolenku strávila  SaS-kárka Lucia Ďuriš Nicholsonová (41). S manželom prešli na bicykli Taliansko. „Štyri dni, štyri etapy na samom severnom okraji Toskánska. Žiadne more, žiadne ležanie na pláži, len talianske Alpy. Viac ako 250 km, viac ako 5000 výškových metrov,“ opísala svoje výkony. Podpredsedníčka parlamentu cestovala bez detí.

Bicykel neberie len na zahraničné cesty a len cez leto. Vyberá sa na ňom aj na volebné mítingy, či dokonca do práce. „Cez tri okresy, cez Semeteš, cez Makov, 70 km, silný nárazový vietor, zubaté slniečko a všade okolo nás krásna krajina. Teraz ideme nahlas povzbudzovať Petra Sagana. Nášho,“ napísala na sociálnu sieť pred pár týždňami, keď bola na potulkách Slovenskom.

Výsledkom toľkého športovanie poslankyne liberálov je aj závideniahodná postava. Pozrite si fotografie Lucie Ďuriš Nicholsonovej z cyklotúr vo FOTOGALÉRII.

Kde trávia dovolenky poslanci Hrnčiar, Beňová, Tomáš, či Bugár? Dočítate sa v najnovšom vydaní týždenníka Plus 7 dní, ktorý je v stánkoch od 16. augusta.

Lucia Nicholsonová je vášnivá cyklistka. Vidieť to aj na jej postave.
Lucia Nicholsonová je vášnivá cyklistka. Vidieť to aj na jej postave.
Archív L. Nicholsonovej, FB, Twitter