Dlhé roky si v Záhorskej Bystrici nažívali na jednej ulici. Novodobý kaštieľ tam obýva oligarcha Juraj Široký (67), hneď vedľa žije jeho syn,  hokejový manažér Juraj (41) a za ním mal dom Širokého svat. A tým nie je nikto iný ako oligarcha Jozef Brhel, ktorého len pred pár dňami muži zákona obvinili, načo sa mal zrútiť a skončiť na psychiatriackom oddelení. 

Vysnívané bývanie

Dnes už je Brhelov dom písaný na jeho deti, no ako zistil týždenník PLUS 7 DNÍ, majiteľa zmení aj susedná vila.  Len pár dní pred dramatickými udalosťami ju dedič rodinného impéria dal do ponuky realitných portálov. Oficiálne ju Juraj Široký mladší predáva od 12. januára 2021.

Za dokonale vydizajnovanú nehnuteľnosť, kde je všetko v interiéri robené na mieru, nepýta málo, chce 1,19 milióna eur. Nejde ani o malú chalúpku, dom leží na zastavanej ploche 410 metrov štvorcových. "Vila spĺňa parametre o vysnívanom bývaní," píše realitný maklér záujemcom.

Čo všetko sa v luxusnom dome nachádza, si pozrite v GALÉRII >>

Podľa fotografií sa v útrobách domu ukrýva hotové kráľovstvo. Všetky miestnosti sú zariadené drahým nábytkom na mieru aj umeleckými dielami. Každá spálňa v dvojpodlažnom dome má svoju kúpelňu, inak je tam bazén, posilňovňa a ďalšie miestnosti na voľné chvíle.  Na veľkej ploche v podkroví sa môžu hrať deti, dospelí si zariadili svoju herňu v prízemí.

Hneď vedľa stojí slávna hacienda deda Širokého, kde nechýba obrovská záhrada, tenisové kurty ani záhradný domček s rozlohou bežného bytu. 

 

Prečítajte si tiež: