Aktuálna hviezda slovenského hokeja Juraj Slafkovský (18) sa teší veľkej pozornosti. Zaslúžene. Fanúšikov si získal svojimi hokejovými výkonmi na ľade, ale pôsobením mimo neho. Treba povedať, že statný mladík je sympatický aj v rozhovoroch, keďže autentický a pri každej príležitosti pripomína, že sa snaží byť napriek tlaku, nohami pri zemi. Zjavom či zmyslom pre humor si získal už nejedno srdce fanúšičiek. Minimálne jednu má aj v parlamente.

Otázka na telo

Je ňou nezaradená poslankyňa Romana Tabák (31). Na sociálnych sieťach odpovedala na všakovaké otázky od ľudí. Padla aj otázka aký muž sa jej páči. „Z mužov sa mi aktuálne nepáči nikto, ale z chlapcov, musím povedať, že veľký fešák je Juraj Slafkovský,“ odpovedala Tabák, ktorá patrila v juniorskej kategórii medzi najlepšie tenistky sveta. Bývalá športovkyňa sa preto teší z každého úspechu našich športovcov.

Viac FOTO Tabák a Slafkovského v GALÉRII

Slafkovský sa zapísal do povedomia širokej verejnosti vynikajúcimi výkonmi na zimnej olympiáde v Pekingu, kde naši reprezentanti získali historický bronz. Útočník prepísal históriu opäť, keď sa stal draftovou jednotkou NHL. Vybral si ho tím Montreal Canadiens. Po tomto úspechu priznal, že si našiel správy aj od politikov. „Ja sa na tom len bavím. Je zaujímavé, že píšu len vtedy, keď je úspech. Ale to nevadí, nechcel by som to komentovať,“ uviedol s nadhľadom pred týždňom na autogramiáde v Poprade.