Bez podpiskarty

Minister zdravotníctva nie je úplný suchár, ale v estráde ho angažovali prvýkrát a na jeho neistom vtipkovaní to bolo cítiť. Možno keby mal viac času na prípravu, pôsobil by uvoľnenejšie, ale zjavne ho zavolali len za niekoho zaskočiť. V každom prípade, jeden veľký výkon minister podal - večne ustarosteného politika šťastné účastníčky mítingu po prvý raz videli usmiať sa na verejnosti.

Minister zdravotníctva Tomáš Drucker sa prvý raz na verejnosti usmial.
Minister zdravotníctva Tomáš Drucker sa prvý raz na verejnosti usmial.
Zdroj: Martin Domok

Preto škoda, že ani podpiskartu mu smeráci nestihli dať vyrobiť. Na stolíku pred vstupom do haly si ženy tak medzi kartičkami s fotografiami najväčších fešákov Smeru mohli vybrať len Fica, Kaliňáka, Pellegriniho, Kažimíra a Maďariča.

Vydajú kalendár?

O kartičky bol enormný záujem. Zastavovali sa pri nich väčšie i menšie skupinky kamarátok každého veku a študovali vyretušované tváre politikov. Komentáre, ktorého z nich by si zobrali domov živého, sprevádzalo chichúňanie.

Okrem Fica vyhrávali Kaliňákove šibalské oči, ale väčšinou do kabeliek nenápadne putovala kompletná séria smeráckych idolov. Škoda, že nikomu zatiaľ nenapadlo vydať nástenný kalendár s celými postavami týchto plejbojov. To by len začali stúpať preferencie Smeru!

Čítajte viac

Bude vás zaujímať

Ako to vyzeralo na oslavách MDŽ a kto ďalší sa pokúšal urobiť si tam kampaň, sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Smerácke MDŽ: Takto ste ministra Druckera ešte nikdy nevideli!
Zdroj: Plus 7 dní