Psychopatických teroristov mávajúcich so samopalmi totiž vôbec netreba hľadať kdesi v sýrskej púšti, ale rovno v krajine pod Tatrami. Nejde len o reči na webe - zbrane sú až príliš reálne.

REAKCIA Kotlebovcov na žiadosti o rozpustenie ĽSNS: Toto odkazujú Slovákom!

Nastrčení zberatelia

Kritická situácia sa týka všemožných spolkov, nech sa už momentálne nazývajú Ľudová strana Naše Slovensko, Slovenská pospolitosť, Akčná skupina Vzdor či Slovenské hnutie obrody.

Ozbrojení: Naši neonacisti v akcii - presne, ako to poznáme z fotografií psychopatických teroristov z púšte.
Ozbrojení: Naši neonacisti v akcii - presne, ako to poznáme z fotografií psychopatických teroristov z púšte.
Zdroj: ARCHÍV

Ozbrojení: Naši neonacisti v akcii - presne, ako to poznáme z fotografií psychopatických teroristov z púšte. Foto: Archív

Spája ich vzývanie Tisovho režimu, rasizmus a snaha odstrániť demokraciu. Kotlebovci sa hrdia tým, že sú legálni držitelia zbrane, bárs viacerí z nich boli súdne trestaní alebo sa opití pobili v bare. Ľudová strana Naše Slovensko nedávno predložila do parlamentu návrh zákona, podľa ktorého by občania mali právo používať nielen krátke, ale aj dlhé guľové zbrane. Ich kysuckí kolegovia z Akčnej skupiny Vzdor trénujú so zbraňami po lesoch a šéf Slovenského hnutia obrody volá po „optimalizácii“ škodcov Slovenska.

Vo vlaku s Kotlebovou železničnou domobranou: Reakcie Slovákov sú prekvapujúce!

Šokujúce informácie: Slovenskí neonacisti sa potajomky vyzbrojujú
Zdroj: ARCHÍV

Foto: Archív

„V každom okrese majú nastrčeného ,zberateľa‘, ktorý má zbroják na zberateľské účely a plný trezor dlhých zbraní upravených na expanzné. A potom majú jedného ,inštalatéra‘, ktorý má k dispozícii diely na ich sprevádzkovanie,“ vysvetľuje náš zdroj z polície. „Prípadne sa jeden z členov skupiny vydáva za milovníka historických zbraní alebo sa stane členom poľovného združenia. Takíto ,zberatelia‘ a ,poľovníci‘ sa od reálnych líšia len tým, že vlastnia napríklad päť rovnakých zbraní s rovnakým strelivom. U jedného takéhoto ,zberateľa‘ sme našli napríklad desať samopalov po tom, ako zbil svoju priateľku.“

Kiska odignoroval Kotlebu, ten si to nenechal: Odkaz prezidentovi!

Od slov k činom

Zrejme nejde o ojedinelé prípady. K dispozícii sú fotografie, kde neonacisti machrujú so samopalmi alebo sa fotia v kuklách so zbraňami pri služobnom policajnom aute, ktoré evidentne patrí jednému z nich. Ďalšie fotky ich zachytávajú pri streľbe, inokedy zasa partia neonacistov s bývalým mestským policajtom Mariánom Mišúnom máva zbraňami vo vztýčených rukách. Kysučan Marián Magát, známy velebením Adolfa Hitlera, sa otvorene chváli zbraňou v ruke, hoci nemá zbrojný preukaz, ba sám zverejnil status o tom, že držba zbrane je v poriadku, aj keď je nelegálna. Detinské machrovanie na Facebooku je pritom len vrchol ľadovca.

Poslanci so židovskými hviezdami: Reakcia kotlebovcov nenechala na seba čakať!

Prečo kompetentní nezasiahnu? Je polícia neschopná? Hrozí nám naozaj prevrat?

Viac sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ

Šokujúce informácie: Slovenskí neonacisti sa potajomky vyzbrojujú
Zdroj: Plus 7 dní

Viac o Marianovi Kotlebovi na Pluska.sk: