Poznajú sa neuveriteľných 13 rokov. Pár tvoria oficiálne od decembra. Šikovne sa im ho podarilo niekoľko mesiacov tajiť.

Keďže toto leto je ich prvé spoločné, prezidentka Zuzana Čaputová (47) sa rozhodla s priateľom Jurajom Rizmanom (44) vyraziť do slovenských hôr a pokochať sa krásou našej krajiny.

Aj keď paparazzi či fanúšikovia ich nachytali spolu mnohokrát, stále si držali od seba odstup a nedali na sebe poznať žiadne známky intimity. V tomto prípade však urobili výnimku. Na prechádzke po Tatrách, kde sa prezidentka neustále rada vracia svoju milú Rizman chytil pevna za ruku a kráčali spolu!

„Pozdravujem z dovolenky v Tatrách. Toľko krásnych a zaujímavých miest. Stále je dôvod, prečo sa sem vracať, stále je čo objavovať. Skvelí ľudia a nádherná príroda. Vážme si ju, rešpektujme a chráňme. Aké krásy Slovenska plánujete cez leto navštíviť?,“napísala ku fotkám.

Na druhý deň Zuzana Čaputová s rodinkou vyrazila k Skalnatému plesu a Lomnickému štítu. Dokonca sa zviezla dole horami na trojkolkách. „Náš rodinný dovolenkový víkend vo Vysokých Tatrách pokračoval výletom k Skalnatému plesu a na Lomnický štít. Výhľad bol trochu zastretý oblakmi, ale stretla som tam skvelých odborníkov zo SHMÚ a z Astronomického ústavu SAV. Podelili sa s nami o veľmi zaujímavé informácie o sledovaní počasia, zmene klímy, či erupciách na slnku. A časť cesty sme sa zviezli na trojkolkách. Prajem vám peknú nedeľu,“podelila sa so zážitkom na Instagrame.

FOTO z dovolenky Zuzany Čaputovej a jej priateľa Rizmana spolu s celou rodinou nájdete v GALÉRII >>