Tip na článok
Predseda vlády SR Robert Fico s občanmi pred mestským úradom, premiér odovzdal kyticu, ktorú dostal pri príjazde občianke

Štedrý Fico: Premiér bozkáva chlapov ako Chruščov svoje návštevy. Sprevádza ho Trošková

Tento týždeň vláda vyrazila na východ Slovenska. Štedrá v prideľovaní peňazí v hladových dolinách láka potencionálnych voličov.

Sľuby o nových pracovných miestach a stimuloch, ktoré ich majú zabezpečiť, presviedčajú najmä ich starších prívržencov. Okrem peňazí zo štátneho rozpočtu však premiér Fico vsadil aj na osobný šarm.

Zľava: Minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter, predseda vlády Robert Fico, predseda PSK Peter Chudíka primátor Sabinova Peter Molčan. Foto: SITA

V Sabinove pred mestský úradom vyskočil z vládnej dodávky, ktorá ho priviezla, aj napriek nedávnym zdravotným problémom, ako mladý srnček. S úsmevom na perách, tak ako si ho najmä tí starší môžu pamätať u Vladimíra Mečiara. On tiež s úsmevom a nacvičenou "ľahkosťou" zdolával všetky prekážky. Táto podoba spomínaných pánov však nekončí.

Obklopený dámami

Ako Mečiar, tak aj Fico sa obklopuje krásnymi dámami. A tak túto podobu čisto náhodnú umocnil ešte aj tento fakt. Tentokrát s ním z auta vyskočila aj vysokouznávaná štíhla brunetka - štátna radkyňa Trošková.

VIDEO Z VÝJAZDU VLÁDY

Bratstvo, ľudskosť a dobrá nálada sršala z premiéra ďalej. Vrúcne bozky nielen medzi touto pôvabnou dámou a miestnymi pohlavármi, striedali povestné socialistické chruščovy samotného Róberta Fica. Vrelo, tak ako sa na "súdruhov" patrí, rusnácke, či ruské bozky medzi chlapmi jednoducho v našej vyššej vládnej spoločnosti letia.

Či už Fico bozkáva Smer pozitívneho predsedu Prešovského samosprávneho kraja Petra Chudíka, alebo ostatných miestnych pohlavárov a spolustranníkov. Samozrejme Róbert Fico neodmieta chlieb a soľ z rúk detí v kroji a darovanú kyticu kvetov ako ozajstný gentleman daruje prvej podporovateľke, ktorá ho pred úrad prišla pozdraviť. Milý úsmev a vrelé stisky súk rozdával tým obyčajným. Bozky si pravdepodobne šetril k ďalším pohlavárom.

VIDEO Plus 7 Dní