Rozbehané dni

Návštevu Ruska a podávanie si rúk s tamojšími najvyššími predstaviteľmi, vrátane prezidenta Vladimra Putina mal nedávo vo svojom nabitom programe premiér Peter Pellegrini. Rokoval tam tiež o všeličom, okrem iného i o projekte širokorozchodnej železnice. Po návrate ho čakala účasť na medzinárodnej konferencii GLOBSEC 2019 v Bratislave, kde sa na jednom pódiu stretol so svojim českým kolegom Andrejom Babišom. So všetkým uvedeným sa náš pán šéfminister, samozrejme, pochválil aj na sociálnej sieti, kde sa to len tak hemží jeho fotkami s rôznymi osobnosťami.

Ženích Tomáš je príslušníkom Úradu pre ochranu ústavných činiteľov. Je jedným z tých elitných bodyguardov, ktorí sú pridelení k predsedovi vlády.
Ženích Tomáš je príslušníkom Úradu pre ochranu ústavných činiteľov. Je jedným z tých elitných bodyguardov, ktorí sú pridelení k predsedovi vlády.
Zdroj: Facebook P.P.

Stihol aj svadbu

Medzi nimi sa pred pár dňami objavili aj iné zaujímavé obrázky. Peter Pellegrini na nich bozkáva krásnu nevestu. V prvom momente v človeku aj hrklo, že to hádam nemôže byť ani pravda! Veď svadba premiéra by sa iste neutajila. Po prečítaní jeho statusu však bolo jasno. Nevesta nepatrila Petrovi Pellegrinimu, ale jednému z jeho ochrankárov, ktorý sa ženil. Nuž a všade a všetkým lásku rozdávajúci premiér si nemohol nechať ujsť ani tútu udalosť.

Gratulujem novomanželom

"Okrem pracovných povinností som mal dnes aj takúto milú ,,povinnosť”. Dnes sa oženil môj ochrankár Tomáš. Želám mladomanželom veľa lásky a nech sú vždy šťastní.” Zveril sa Peter Pellegrini verejnosti na sociálnej sieti. Aj my želáme nech to mladomanželom vyjde. A ochrankár Tomáš nech nezabudne, že predseda vlády nie je kamarát, ale chránená osoba.