So širokým úsmevom na perách sa vrtí, akoby bol na ihlách. Level jeho roztomilosti stúpa do nebeských výšin. Pamätáte si ešte to zlaté chlapča, ktoré natrelo Roberta Fica? „Pivo, víno aj koňak. A do jedného pohára,“ nabonzoval pred rokmi obľúbené drinky svojho slávneho otca mladučký Miško Fico. Z Miška je už dnes Michal a v rodine trojnásobného premiéra sa prednedávnom rozozvučali svadobné zvony. Svetlana a Robert Ficovci oženili syna nečakane a potajomky.

Tajná svadba

Dlho sa o láske Fica juniora len šepkalo. Podľa všetkého však zaľúbený párik svadbu plánoval dlhšie. Dnes Michal Fico a sympatická blondínka Nataša sú niekoľko mesiacov oficiálne svoji. Áno si povedali pekne potichučky, teda čo sa verejnosti týka. Dvojica tak podľa informácií PLUS 7 DNÍ urobila ešte koncom minuloročného júla, a to za slovenskými hranicami v romantickom tieni stovežatej Prahy.

Deň D sa uskutočnil v jednom z pražských podnikov, no za prísnych pravidiel. Jeho personál mal vraj absolútny zákaz fotenia svadobčanov a za možné vynášanie informácií im dokonca hrozila výpoveď z práce. Tomu, že párik pomýšľal na svadbu nejaký čas, nasvedčuje Natašin účet na obrázkovej sociálnej sieti Pinterest, kde už pred vyše rokom zverejnila fotoalbumy s názvami Svadobné torty či Svadobná výzdoba. Budúca nevesta si už v tom čase prezerala luxusné poschodové torty od výmyslu sveta, ale aj kytice, stolovanie i ďalšie detaily dotvárajúce tento dôležitý deň.

Dlhoročný pár

Novopečení manželia rozhodne nie sú nijaký „rýchlokvasený“ párik. Do oka si padli pred rokmi. Bok po boku ich bolo vídať už v roku 2013. Blízko k sebe mali aj počas vysokoškolského štúdia, keď spolupracovali na istom projekte v rámci Ekonomickej univerzity v Bratislave. V spomínanom roku 2013 dostali od vedenia tejto ustanovizne diplom za študentskú prácu, ktorú vypracovali - Šírenie potenciálu Ekonomickej univerzity v Bratislave na území Vyšehradskej štvorky. Podľa našich informácií párik žije za slovenskými hranicami, a to v Spojenom kráľovstve. Sám Fico junior strávil na Slovensku Silvestra. Spoločnosť robil mame Svetlane, ktorú čoraz častejšie vídať v byte v lukratívnej časti Bratislavy na Drotárskej ceste.

Mohlo by vás zaujímať: