Tip na článok
Nové číslo týždenníka Plus 7 dní

Tieto vaše komentáre nás v roku 2017 pobavili najviac. Nájdete sa v nich?

Či už negatívne alebo pozitívne, vaše listy a komentáre na sociálnych sieťach poctivo čítame. Toto je výber tých najvtipnejších z nich.

Do redakcie nám píšete elektronicky, poštou a dostávame aj množstvo telefonátov. Niekedy v nich len reagujete na článok, ktorý vás pobavil, potešil, ktorý vystihol, čo si aj vy myslíte. Inokedy sa sťažujete na to, ako sme tému spracovali, alebo ste pobúrení, že sme sa jej vôbec venovali. Stáva sa tiež, že nám cez maily, či komentáre posuniete tip na ďalší článok.

Častokrát v redakcii o vašich reakciách diskutujeme a niekedy sa na nich aj nahlas smejeme. Vybrali sme krátke, ale výstižné perličky, ktoré sme od vás za rok „vyzbierali“. Ďakujeme.

„Veď by sa nevmestil do obrazov v kanceláriách.“ Jolana Smerová k článku VIDEO Harabin za Kisku? Takéto šance mu dávajú ministri

„Kaliňák je prospešný ako padák v ponorke.“ Boris Miartuš k článku Minister Richter: „Myslím si, že Robert Kaliňák je pre Smer stále potrebný a prospešný.“

„Primerane, kto má málo tomu menej, kto má viac, tomu veľa.“ Anna Kovencová k článku Takto naprávajú krivdu na dôchodcoch: jednému 150 a inému len euro.

„Asi sa Trošku zdržal niekde...“ Boris Miartuš k článku Zavolal si verných, sám neprišiel. Fico mlčí aj tretí deň po debakli.

„Celý národ sme vedci. Skúmame, ako vyžiť z výplaty do výplaty. Aj my by sme mali dostať dotácie.“ Michal Palacka k článku Flašík obhajuje dotácie od Plavčana: Veď moja matka bola vedkyňa!

„Práca šľachtí človeka...Keby ho radšej uživila.“ Anton Kmeť k článku Zohnať po štyridsiatke prácu? Nemožné! Toto sú trpké skúsenosti ľudí.

„Mohol žiť na Slovensku, tu by sa mu nič nestalo.“ Tomáš Stiverne k článku Chamtivý mafián: Obávaného gangstra dostalo za mreže krátenie daní.

„Teda, exmoderuje v parlamente. Dobrá robota.“ Gabika Mistríková k článku Exmoderátorka Šimkovičová v parlamente akože bojuje za Slovákov, no žije radšej v Rakúsku.

„Keď vidím pána Bukovského, vždy ho mám chuť pozvať na domáci chlieb s masťou“ Mimi Steinhardtová k článku Bukovský opäť šokuje: Ľudia nebuďte naivní. Pri sedavom zamestnaní vás ani hodina vo fitku pred tukom neochráni.

„Lebo mi chutilo.“ Miki Šufliarsky k titulke Prečo som pila.

Titulka
Titulka
Plus 7 dní

„Keď nestíha stavebný zákon, zastúpi ho gravitačný.“ Norbert Mikuš k článku Karma je zdarma? Syn exprezidenta si postavil vilu načierno, teraz sa mu začala rúcať.

„Hanba, ale slávnostná.“ Eva Beňová k videu zo slávnostného podpisu dodatku ku koaličnej zmluve.

VIDEO Plus 7 Dní