„Pani prezidentka má rada skôr jemné, prirodzené líčenie. Sama o sebe je nádherná žena, ktorá nepotrebuje výrazný make-up, skôr len jemne zvýrazniť črty,“ hovorí Martina Goffová o tom, čo sa prezidentke Zuzane Čaputovej ako žene páči. „Občas sme viedli debatu na tému inej farby rúžu, ako bežne používala, a myslím, že v tomto si dala poradiť. Tiež sme jej jemne zmenili tvar obočia,“ spomína si všestranná zamestnankyňa, ktorá počas náročnej kampane obliekala aj tričko vizážistky.

Jemnučko?: Martina Goffová vraví, že prezidentka preferuje jemné líčenie.
Jemnučko?: Martina Goffová vraví, že prezidentka preferuje jemné líčenie.
Zdroj: Archív M.G.

Hoci počas horúceho inauguračného dňa mala Goffová na starosti len PR a o make-up sa prezidentke starali iní, vie poradiť ženám, čo robiť, aby sa im líčenie v teplom lete neroztieklo. „Vo všeobecnosti môžem ženám poradiť používať fixátor pod make-up a taktiež fixátor na očné tiene. Súčasťou kabelky počas leta u každej ženy by mali byť odsávacie papieriky, ktoré sú prvou pomocou práve počas horúčav - odsajú pot a neporušia make-up. Aj pani prezidentka ich zvykne používať,“dala tip pre dámy, ktoré sa ani v lete nevzdávajú šminiek.

Viac o tom, ako prezidentka zlákala na svoje PR šikovnú maskérku, sa dočítate v týždenníku Plus 7 dní.

Ako sa vyvíjal make-up, ktorý nosila prezidentka? Kedysi nosila očné tiene aj dolnú linku. Fotografie DETAILOV líčenia Zuzany Čaputovej si môžete pozrieť v galérii.

Zuzana Čaputová preferuje jemné líčenie. Martina Goffová dnes pracuje na tlačovom oddelení paláca. Počas kampane však prezidentku líčila na propagačné videá aj na titulky niektorých magazínov.
Zdroj: archív M. G.