Na YouTube kanáli zazracne dieta sa včera objavilo staré video, na ktorom je súčasný premiér Eduard Heger (OĽANO). V čase, keď vyhlásila vláda lockdown a zákaz vychádzania, pôsobí vtipne. Heger v ňom propaguje alkohol. A hoci by malá párty ešte včera možno nikoho nezabila, dnes si kvôli sprísneným protipandemickým opatreniam môžete spraviť posedenie akurát tak doma so svojou bublinou.

Svieža opica?

„A čo je lepšie, ako si dať koktail aj cez deň poobede. A čo je lepšie, dať si koktail cez obed a nikto nevie, že pijete alkohol. Práve preto je vodka úžasná, lebo cukor na druhý deň, keď si veľa vypijete, vám spôsobí veľa bolesti. Ak sa chcete dobre opiť, nepite cukor, nejedzte cukor, nepite nič sladké, iba pite dobrý kvalitný alkohol a na druhý deň ste svieži. Sme toho živým dôkazom,“ radí Heger vo videu ako piť opojný mok, aby ste nemali na druhý deň opicu. Tým "my" nemyslel svojich koaličných partnerov, ale seba a prísediaceho Juraja Drobu, súčasného predsedu Bratislavského samosprávneho kraja. Propagovať kvalitný alkohol mali v popise práce.

Video pravdepodobne vzniklo v rokoch 2007 až 2016, v tom čase bol terajší premiér zástupcom firmy luxusnej vodky pre Slovensko a Droba bol partnerom spoločnosti vlastniacej luxusnú vodku s dvojkrížom na fľaši.

FOTO Hegera a Drobu, keď spolu robili v biznise s luxusnou vodkou v GALÉRII

„A toto sa stalo premiérom,“ komentoval video Martin. „A zabil to na konci prednášky: Sme toho živým dôkazom,“ pobavil sa Vito. „Krčah vodky grátis ku každému jedlo (automaticky),“parodoval Matúš návrh ministra financií Igora Matoviča (OĽANO), ktorý by zníženie dane pre gastro podmienil i krčahom vody k jedlu grátis.

Mohlo by vás zaujímať: