Tip na článok

Traja ministri Ficovej vlády na odstrel! Už sa klebetí o ich nástupcoch

Koaličná kríza, o ktorej si už vrabce na streche čvirikajú a dokonca ju pripúšťajú aj predstavitelia vládnej trojky, bude podľa našich informácií dôvodom hneď niekoľkých ministerských výmen.

Gajdoš má toho dosť

Zo svojho postu by mal od apríla odísť šéf rezortu obrany Peter Gajdoš (57). Jeho odchod by mal byť však dobrovoľný - údajne ho natoľko prekvapila negatívna medializácia, že má toho po krk. Nuž uvidíme, či si to do apríla náš trojhviezdičkový generál nerozmyslí. Jeho stranícky šéf Andrej Danko nám však odpovedal, že o odchode Gajdoša nemá žiadnu informáciu.

Viac sa dočítate

Richter za Kaliho?

Skončiť by mal aj silný muž vládnej koalície, minister vnútra Robert Kaliňák (45). Toho síce neodrovnali ani protesty pred Bonaparte, o jeho odchode sa však už dlhšie pošepkáva. V tejto funkcii by ho mal prekvapivo vymeniť skutočný odborník na policajné záležitosti, doterajší šéf rezortu práce Ján Richter (60), známy tiež aférkou s kondómami, viagrou a tisíckami eur vo vrecku, čo však samotný minister dementoval. Post ministra práce by mal zas obsadiť doterajší štátny tajomník a tiež známy moderátor Branislav Ondruš (44).

Nuž, a známe je vraj aj meno nového predsedu Úradu pre reguláciu sieťových odvetví. Jozefa Holjenčíka by mal vymeniť Ľubomír Jahnátek (62).

Či ide len o mediálne alebo spravodajské hry, nevedno. A tak sa nechajme prekvapiť, ktoré z týchto kuloárnych rečí sa verifikujú.

Čítajte viac

VIDEO Plus 7 Dní