Nebude mať starosť, o deti Adriany Kmotríkovej (50) sa ich otec, jeden z najbohatších Slovákov Ivan Kmotrík (61) postaral už teraz. Podľa medializovaných informácií je všetko pripravené na to, aby obe ich spoločné deti  mohli vyletieť z rodinného hniezda.

Polepšila si aj aktuálna Kmotríkova partnerka, bývalá finalistka Miss Tímea Szabóová, s ktorou má milionár dve malé deti.

Oneskorený Ježiško: Pre partnerku aj deti

Dvadsaťročný Tomáš a devätnásťročná Linda, ktorú má Kmotrík s moderátorkou Adrianou, vyštudovali súkromnú medzinárodnú bilingválnu školu a v súčasnosti by mali byť na štúdiách v zahraničí. Pre celosvetovú pandémiu sa však môžu nachádzať aj doma. Isté je, že vlani v marci dostali obaja mimoriadny dar. U Kmotríkovcov úradoval oneskorený „Ježiško“, keď sa tatko Ivan s odhadovým majetkom 146 miliónov eur rozhodol deti zaopatriť.

Na Tomáša aj Lindu napísal prepychovú dvojvilu v Záhorskej Bystrici. Nič však nie je zadarmo, deťúrence budú vďaka tomu pod neustálou kontrolou oboch rodičov. K otcovi, ktorý na Strmých vŕškoch žije hneď v susednej haciende, to budú mať cez jeden tenisový kurt. „Som šťastná, že spolu v pohode komunikujeme a deti ho milujú. Keď občas na neho, hoci len zo žartu, niečo poviem, hneď ho obhajujú. Hovoria, že tatinko je najlepší,“ zdôverila sa Adriana Kmotríková v minulosti pre PLUS 7 DNÍ, ako vychádzajú deti po rozvode s otcom.

Deti neklamali, ich otec to dokázal aj pred pár dňami. Pokračoval v zmenách v katastri nehnuteľností. Polovicu svojej utajovanej megavily v Záhorskej Bystrici prepísal na svoju súčasnú partnerku Timeu Szabóovú, s ktorou má dve deti, štvrtinu daroval synovi Tomášovi a iba štvrtinu si nechal pre seba.

FOTO majetkov, ktoré Ivan Kmotrík prepísal na potomkov, v GALÉRII >>

Viac o tom, čo zvláštne sa momentálne deje s Adrianou Kmotríkovou, si prečítate v aktuálnom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ