Nevydáme ho! Gábor Gál si uplatnil svoj politický korektív v prípade Valentina Vinogradova. Tento muž pracoval pre dvoch multimilionárov, ktorých kontakty siahajú do Bieleho domu a do Kremľa. Čo urobil? Niečo, čo sa neodpúšťa. Mal okradnúť bohatých!

Zástupcovia jedného z nich varujú Slovensko, že svojim rozhodnutím môže prísť o milióny, vraj ak Vinogradova „správne neodstíhame“. Nuž, ktovie, možno nevydanie tohto človeka stojí za to, lebo počúvajúc opis sveta, v ktorom pôsobil 20 rokov, dáva nádej, že ak sa raz pustí Hollywood do sfilmovania thrilleru o rozprávkovom bohatstve oceliarov, bujarej ukrajinskej privatizácii, pofidérnych predajoch nehnuteľností, hádkach obchodných partnerov, z ktorých má jeden blízko k Trumpovi a druhý k Putinovi, natáčať sa bude aj na Slovensku. 

V krátkom videu si pozrite ako vyzerajú hlavní protagonisti. No nie sú ako vystrihnutí z kriminálky o gangstroch?

Čo má Valentin Vinogradov za ušami? Kto sú muži, pre ktorých roky pracoval a teraz ho vinia z podvodu? Príbeh troch mocných Rusov, ako stvorený pre scanáristu z Hollywoodu, si môžete prečítať v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ >>