Tip na článok
Denisa Saková.

Utajovaný muž v Sakovej živote. Toto ste o ministerke netušili!

Šéfka rezortu vnútra Denisa Saková si chráni svoje súkromie.

Galéria k článku (10 fotografií )
Denisa Saková, ministerka vnútra.
Denisa Saková, ministerka vnútra.
Tlačová konferencia na ktorej ministerka vnútra Denisa Saková oznámila meno nového prezidenta policajného zboru Milana Lučanského.

Ešte vlani bola Denisa Saková vydatá za úspešného manažéra SPP Alexandra Saka. Dnes sú už manželia rozvedení a z ministerky vnútra sa po rozvode stala bohatá žena. Pozornosť médií získali jej nehnuteľnosti. Čo sa však o prvej dáme veľkého silového rezortu vie menej, je fakt, že popri vlastnom synovi trávila čas aj s nevlastným synom.

Toho "vyženila" svadbou so Sakom, ktorý mal dieťa z prvého manželstva. Keď sme sa jej opýtali, ako ich domácnosť fungovala, zostala trochu zaskočená. Súkromie si totiž chráni, hoci zdá sa, že odkedy vystúpila z tieňa svojho predchodcu Roberta Kaliňáka, bude to čím ďalej, tým náročnejšie.

„Pred vstupom do politiky som si povedala, že sa k svojmu súkromiu nechcem vyjadrovať, ale vzhľadom na tie nehnuteľnosti som sa musela. Bola by som rada, keby mali tieto rodinné záležitosti určitý stupeň intimity. Ale môžem vám povedať, že aj s manželovým synom z prvého manželstva som vždy vychádzala priateľsky,“ povedala pre Plus 7 dní. A ako vychádza s exmanželom, ktorý je inak aj Kaliňákovým kamarátom? „Korektne,“ uzavrela stručne Denisa Saková tému rodina.

VIDEO Plus 7 Dní