Ešte vlani bola Denisa Saková vydatá za úspešného manažéra SPP Alexandra Saka. Dnes sú už manželia rozvedení a z ministerky vnútra sa po rozvode stala bohatá žena. Pozornosť médií získali jej nehnuteľnosti. Čo sa však o prvej dáme veľkého silového rezortu vie menej, je fakt, že popri vlastnom synovi trávila čas aj s nevlastným synom.

Toho "vyženila" svadbou so Sakom, ktorý mal dieťa z prvého manželstva. Keď sme sa jej opýtali, ako ich domácnosť fungovala, zostala trochu zaskočená. Súkromie si totiž chráni, hoci zdá sa, že odkedy vystúpila z tieňa svojho predchodcu Roberta Kaliňáka, bude to čím ďalej, tým náročnejšie.

„Pred vstupom do politiky som si povedala, že sa k svojmu súkromiu nechcem vyjadrovať, ale vzhľadom na tie nehnuteľnosti som sa musela. Bola by som rada, keby mali tieto rodinné záležitosti určitý stupeň intimity. Ale môžem vám povedať, že aj s manželovým synom z prvého manželstva som vždy vychádzala priateľsky,“ povedala pre Plus 7 dní. A ako vychádza s exmanželom, ktorý je inak aj Kaliňákovým kamarátom? „Korektne,“ uzavrela stručne Denisa Saková tému rodina.