Tridsiate narodeniny oslavovalo Slovensko vo veľkom štýle. Do novej budovy Slovenského národného divadla na dunajskom nábreží boli pozvaní všetci potentáti, množstvo diplomatov aj známych ľudí. Spomedzi všetkých zaujal verejnosť najmä dočasne poverený minister vnútra. Teda, nie samotný Roman Mikulec, ale jeho spoločnosť. Za rameno sa ho totiž držala blondínka s odvážnym out­fitom. Sexi dáma vyrazila všetkým prítomným mužom dych odvážnymi priesvitnými šatami s obrovským výstrihom. Jej plesový outfit zvýrazňoval luxusný kožušinový kabátik snehobielej farby.

Užívali si hory

S blondínkou, ktorej meno je Zuzana, sa Mikulec prvýkrát ukázal na oficiálnej udalosti. Blízki sú si však minimálne od leta. Nášmu fotografovi sa podarilo odfotiť ich spolu na tímbildingu OĽaNO v Jánskej doline. Na akciu, ktorá sa konala v zariadení ministerstva vnútra Bystrá, dorazili spolu a spoločne aj odchádzali. Vtedy sa však žiadne držanie za ruky či pusinkovanie ešte nekonalo. To, že ide o nový pár na politickej scéne, sa ukázalo až začiatkom tohto roka. Mikulec a Zuzana si ruka v ruke vykračovali po Starom Smokovci. Na prechádzke smerom k lanovke na Hrebienok si ich nemohli okoloidúci nevšimnúť. A náš čitateľ ich aj odfotil. Zuzana má jedného syna a podľa fotografií na sociálnych sieťach sú hory jej obľúbené miesto dovolenky. Na jednom zo selfíčok má na sebe bundu Športového centra polície.

Mladé baby

Bývalý príslušník vojenskej tajnej služby Mikulec si svoje súkromie prísne stráži, a tak o ňom verejnosť pozná len zopár informácií. V minulosti mal vzťah s bývalou hovorkyňou ministerstva hospodárstva Richarda Sulíka Katarínou Matejkovou, za slobodna Svrčekovou. Špekulovalo sa tiež, že sa stretával so sexi brunetkou Michaelou Galovou (36), verejnosti známou z tatranského klipu Happy, no minister tieto správy poprel.

Mikulec je rozvedený a má dve deti. Syna Romana, ktorý je finančný analytik, nedávno ženil. Mladík si vzal dcéru niekdajšieho šéfa Orangeu Pavla Lančariča, s ktorou sa zoznámil v Londýne.

Päťstoeurový šál?

Hoci Mikulcovo súkromie je takmer tajné, niečo iné je pre všetkých viditeľné. A to je, že si potrpí na luxus. Pred pár dňami zavítal medzi policajtov, ktorých vyslali na maďarsko-srbskú hranicu. Platy policajtov nie sú známe ako vysoké. Práve naopak, zbor má problém s naberaním policajtov najmä na západe Slovenska práve pre nízku plácu. Napriek tomu sa pred nimi Mikulec producíroval v elegantnom čiernom šále s iniciálami LV. Pri bližšom skúmaní zodpovedali luxusnej značke Louis Vuitton aj ďalšie vzorce. Pozreli sme sa preto, za koľko sa šály od tohto módneho domu predávajú. Ceny za „obyčajné“ šály sú okolo 450 až 500 eur. Kašmírové či hodvábne sú ešte drahšie.

Čo na šál povedal Mikulec? Je pravý alebo ide o fejk ako v prípade drahých hodiniek, ktoré nosil kedysi?