Cestovná kancelária, ktorá sľubuje nezabudnuteľný žážitok v každom kúte sveta, si založila kampaň na koronavíruse.  Cestovka je pod krídľami vášnivého a skúseného cestovateľa a riaditeľa kancelárie Ľuboša Felnera. Včera na Youtube kanály zverejnil video, kde Felner rozpráva o koronavíruse ako o novodobom fenoméne. 

Ľuboš Felner sa vo videu hrdí, že precestoval všetky krajiny a na čom mu skutočne záleží je, aby sa nenakazili sprievodcovia a ich klienti. Tým ponúkajú luxus, výživnú stravu a kvalitný spánok, čo sú podľa neho najdôležitejšie faktory, aby "keď okolo vás koronavírus aj prejde, vás nenakazí."

Felner v nasledujúcich minútách opisuje paniku na Slovensku, ktorá zahŕňa zatváranie škôl, kostolov a rušenie rôznych podujatí. Nazrel i do budúcnosti a predpovedá veľmi zlý a krutý marec, v ktorom budú podľa neho umierať ľudia. Keďže sa koronavírus nachádza najmä na severe Talianska, kde je zima, Felner  má na toto jednoduché a "efektívne" riešenie: "Odcestujte na juh. Do teplých krajín". A aby toho nebolo málo, Felner pripomína, že jeho ponuka nie je vhodná pre chudobných, ale len pre elitu národa.