„Ešte stále existujú silné ženy, dokonca aj blondíny, ktoré si dokážu sami vymeniť koleso, narúbať drevo, založiť oheň, pokosiť trávu, uloviť aj uvariť večeru,“hovorí atraktívna poľovníčka Petra Krchňavá z Vinice v okrese Veľký Krtíš. O poľovníctve a prírode hovorí s takým zanietením, až vám od dojatia a obdivu behá mráz po chrbte. Kritici sú však neúprosní. „Vidia v nás iba vrahov zo zábavy. Už to pomaly prerastá do šikany a štvanú zver chcú urobiť z nás,“ krúti hlavou mladá influencerka, ktorá svoju lásku k lesu šíri aj na sociálnych sieťach.

FOTO Slovenky, o ktorej píšu svetové médiá, TU

Zaujala natoľko, že si ju všimli aj zahraničné médiá. Pred pár dňami anglický portál Daily Mail zverejnil článok o sexi poľovníčke zo Slovenska, ktorej sa vyhrážajú smrťou. Podobné príspevky sa objavili aj na ďalších anglických, nemeckých či maďarských stránkach.  Ako však Petra upozorňuje, poľovníctvo nie je len o lovení, ale hlavne o ochrane lesa a starostlivosti o jeho obyvateľov. 

VIDEO: Pozrite, čo sexi poľovníčka odkazuje kritikom poľovníctva!

  • Aká bola Petrina prvá trofej?
  • Čo kritikov poľovníctva na  mladej žene najviac pobúrilo?
  • Ako vníma ľudí, ktorí poľovníkov kritizujú, ale prírodu v skutočnosti nepoznajú?

Viac si o poľovníčke Petre Krchňavej a jej nezvyčajnom životnom štýle prečítate v najnovšom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ