Tip na článok
Kedysi sa tam nechávali masírovať prominenti, dnes zívajú priestory bratislavských ambulancií doktora Kostku prázdnotou. Masér Kostka: Preslávil sa neuveriteľne vysokými ziskami z konta Všeobecnej zdravotnej poisťovne.

VIEME PRVÍ Neslávne známy masér Kostka zatvára ambulancie! Kto teraz uľaví papalášom?

Je to smutné, ale je to tak. Naši páni papaláši a ich rodinní príslušníci si musia v hlavnom meste hľadať nového odborníka, ktorý sa im postará o boľavé chrbtice.

Ich doterajší dvorný lekár megaúspešný masér Pavol Kostka totiž v Bratislave, zdá sa, so svojou činnosťou nadobro skončil. Po tom, ako začiatkom leta vypratal čerstvo otvorené priestory na Tehelnej ulici, už zíva prázdnotou aj jeho zariadenie v bratislavskom Ružinove, pred pár mesiacmi ešte naplno fungujúce a super zabehnuté.

A to všetko preto, že s Kostkom zrušila zmluvu Všeobecná zdravotná poisťovňa, ktorá si u neho v uplynulých rokoch objednávala služby za milióny eur. Ukázalo sa, že nezákonne. Jej nové vedenie ich preto zrušilo. Pavol Kostka tak zostal odkázaný na vlastný um a šikovnosť. Výsledok sa dostavil naozaj rýchlo.

VIDEO Plus 7 Dní