Potom, čo bolo jasné, že Petra Vlhová (25) získa veľký krištáľový glóbus, medzi prvými jej telefonicky gratulovala aj slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Dnes víťazku Svetového pohára v alpskom lyžovaní prijala aj osobne.

Mali rovnakého štylistu?

Pred týždňom prijal na Bratislavskom hrade Vlhovú predseda parlamentu Boris Kollár. Dnes bola Vlhová na audiencii u prezidentky. Petra sa tak v priebehu krátkej doby musela náležite ustrojiť do pre ňu neprirodzených módnych kreácií.

Ku Kollárovi zvolila hnedé šaty a tenisky. V tomto prevedení sme ju už videli na Instagrame. Viac čítajte TU. V prezidentskom paláci si dala Vlhová na looku viac záležať. Zvolila kráľovsky modré šaty pod kolená na zapínanie na gombíky a s golierom a k tomu telové lodičky. Vlasy si nechala tentoraz rozpustené.

U prezidentky Čaputovej sme na reprezentatívny štýl zvyknutí, no teraz sa stalo niečo nevídané. S Petrou zvolili rovnakú farbu šiat aj obuvi. Vari sa ich štylisti dohodli? Asi to skôr bude naopak. "Zladili sme sa," povedala Petra. "Ani sme nevdeli," doplnila prezidentka s úsmevom.

FOTO Vlhovej a Čaputovej v rovnakej farbe šiat v GALÉRII