Tip na článok
Vrah Molnár sa vyhráža Plus 7 Dní, že podá žalobu.

Vrah Molnár píše PLUS 7 DNÍ list: Vyhrážky a šokujúca žiadosť!

Neuveriteľné, čoho sú schopní väzni odsúdení na doživotie. Viacnásobný vrah Ján Molnár, ktorý si odpykáva doživotný trest za znásilnenie a vraždu Holanďanky Gabrielle v auguste 1990, sa rozhodol sťažovať v liste nášmu týždenníku! A dokonca sa aj vyhráža!

Psychopata a vraha Molnára rozčúlil článok, kde sme sa venovali otrasnému prípadu vraždy spred 26 rokov. Ako sme písali, Bratislavčan Ján Molnár (74) a Ľubomír Masár (56) z Trnavy sú prví slovenskí väzni, ktorí sa napriek doživotným trestom mohli dostať na slobodu.

Krátko po vyjdení článku nám Ján Molnár zaslal do redakcie rukou písaný list plný gramatických chýb. Rozčuľuje sa v ňom, že sme ho označili za vraha!

„Ako chcete ospravedlniť to, že redaktorka pomocou článku pred celým Slovenskom mňa špiní a tvrdí, že J. Molnár znásilnil Holanďanku? Že Molnár je vrahom?“ píše muž odsúdený na doživotie. V ďalších riadkoch dokonca naznačil, že by prijal aj ospravedlnenie.

A to nie je všetko, Molnár sa nám dokonca vyhráža, že na nás podá trestné oznámenie!

Svoj list podpísal a pridal aj červenú pečiatku s troma hviezdami, pod ktorými svietia tri slová: sloboda, spravodlivosť, spoľahlivosť.

Šokujúce na prípade je, že Molnár pôvodne zvažoval, že po 25 rokoch väzenia, ktoré uplynuli pred pár týždňami, požiada o prepustenie. Hoci žiadosť podal, v poslednej chvíli, keď sa už priamo v ostro stráženej leopoldovskej väznici usadil súdny senát, síce povedal, že von by šiel rád, „ale nie za týchto okolností“. Pojednávanie sa tak po necelých piatich minútach skončilo a viacnásobný vrah Molnár sa vrátil do svojej cely.

VIDEO Plus 7 Dní