"Rozdiel medzi mojím životom a tým, aký odlišný by bol, keby sme so sestrami a matkou zostali  v Saudskej Arábii ma od detstva naučil vážiť sa hodnoty a slobody tu na Západe. Do Ameriky som často cestovala už od troch rokov a tieto cesty len ďalej upevnili moju vďačnosť a lásku k americkému spôsobu života," napísala Noor Bin Ladin na svoju webstránku v časti "o mne".

Mladá žena vyrastala vo Švajčiarsku, kde sa presťahovala jej matka Carmen a o svoje deti viedla dlhý súdny spor. Otec Noor sa volal Yeslam a bol starším nevlastným bratom saudskoarabského teroristu Usamu Bin Ladina, ktorý mal byť zodpovedný za atentáty na Dvojičky v roku 2001.

Noor Bin Ladin je neterou známeho teroristu Usamu Bin Ladina. Švajčiarka s kontroverzným priezviskom tvrdí, že Trump by bol schopný uchrániť Ameriku pred 11. septembrom.
Zdroj: Twitter/Noor Bin Ladin

Táto 33-ročná bohatá dedička, študovala biznis na Univerzite v Ženeve a v Londýne, začala byť aktivna sociálnych sieťach. Na svojich profiloch píše, že je švajčiarska občianka, ale srdcom Američanka.

Ťažšie je byť za Trumpa, ako Bin Ladinová

O tejto tragédii, ktorá spôsobila traumu Američanom, Bin Ladinova neter povedala, že by jej vedel predísť  Donald Trump, keby v budúcnosti niečo také hrozilo. Ak sa vraj stane prezidentom Joe Biden, pôjde to so Spojenými štátmi podľa nej dolu vodou a smerom k novému 11. septembru. Tomu sa povie čierna predpoveď!

Noor mala v roku 2001 len 12 rokov. Dnes sa z krásnej a bezpečnej európskej krajiny ozýva čoraz viac a komentuje americkú politiku, šíri konšpirácie Trumpovho tábora a postuje pekné fotky z brehu Ženevského jazera.

FOTO útoku na Dvojičky v GALÉRII