Tip na článok
Vysmiaty minister sa vrúcne zvítal so svojim ochrankárom.

Vysmiaty Plavčan: Takto ho trápi škandál s dotáciami

Kauza nekauza, minister školstva Peter Plavčan (57) si uplynulé dni užíval v pohode a dobrej nálade.

Galéria k článku (7 fotografií )
Minister školstva Peter Plavčan si po škandále s eurofondami polepšil. Nevozia ho už naŠkode Superb, ale na vyblýskanom, možno aj trojnásobne drahšom BMW.
Minister školstva Peter Plavčan si po škandále s eurofondami polepšil. Nevozia ho už naŠkode Superb, ale na vyblýskanom, možno aj trojnásobne drahšom BMW.
Veselú skupinku tvorili okrem manželov Plavčanovocov aj policjaný ochrankár a akási čiernovlasá kráska

Dovolenkoval

Zatiaľ čo Slovenskom otriasala koaličná kríza a vyjasnené stále nebolo ani prideľovanie miliónov eur na čudné výskumné a vedecké projekty, minister školstva Peter Plavčan mal úplne iné starosti. Ako je známe, čerpal si zaslúženú dovolenku. Nuž, a počas nej sa podľa našich zistení zdržiaval aj vo svojom dome v Plaveckom Mikuláši, kde sme ho našli vysmiateho a spokojného.

Vo vládnom BMW

V dobrej nálade vítal aj šoféra prideleného z Úradu na ochranu ústavných činiteľov, ktorý prišiel dovolenkujúceho pána ministra a jeho nežnú polovičku vyzdvihnúť luxusným vládnym bavorákom.

A keďže v minulosti sme Petra Plavčana prichytili vystupovať z hádam aj trojnásobne lacnejšieho vozidla, konkrétne Škoda Superb, dá sa pokojne skonštatovať, že robiť prúsery sa možno aj oplatí.

Veselá skupinka

Potom, ako sa všetci prítomní - spoločnosť manželom Plavčanovcom vo vládnom aute robila aj fešná čiernovláska, ktorú si priviezol policajný ochrankár -, družne privítali a navzájom vybozkávali, vyrazili zrejme za skvelými dobrodružstvami. Aspoň to naznačovala dobrá nálada, v akej všetci nasadali do bavoráku. Žeby niekoho z nich trápila akási kauza, kvôli ktorej nám vypisuje už aj Európska komisia sa povedať rozhodne nedá.

Možno vás bude zaujímať

VIDEO Plus 7 Dní