Vyzerali ako dokonalá rodinka. Romantická svadba, pusinky pred novinármi pred odchodom na sústredenie, fotky v objatiach na sociálnych sieťach. Až kým pre Kamila Kopúnka (36) neprišla začiatkom októbra polícia a neobvinila ho. Šokujúco z týrania manželky Dominiky (34). Jeho žena síce držala bobríka mlčania, no po tom, čo zazneli špekulácie, že si všetko vymýšľa, rozhodla sa prehovoriť. Tvrdí, že ju muž mlátil prakticky už od svadby. Bývalý slovenský hrdina futbalových majstrovstiev sveta v roku 2010 to však popiera. Hovorí, že na manželku nikdy nevztiahol ruku a tvrdí, že polícia bola zneužitá na riešenie otázok rozvodu.

Slovensko vs Taliansko: Takto dal Kamil Kopúnek svoj slávny gól.
Slovensko vs Taliansko: Takto dal Kamil Kopúnek svoj slávny gól.
Zdroj: getty images

V bielom s vuvuzelou

Svadba dvojice prebehla všetkými médiami. Nečudo. Kopúnek bol v tom čase už za hviezdu. Koncom júna v zápase s Talianskom strelil v 89 minúte gól, ktorý zabezpečil slovenskému tímu víťazstvo. A posunul ho do osemfinále.

V polovici augusta potom svojej snúbenici povedal pred oltárom univerzitného kostola v Trnave, že ju bude naveky milovať. Kostol bol zaplnený do posledného miesta. Aj pred ním to vyzeralo ako na futbalovom štadióne. Stovky ľudí skandovali počas omše jeho meno a mávali transparentmi. Mladomanželia boli obaja v bielom. „Veru, mal som väčšiu trému, ako keď som nastupoval na zápas proti Talianom,“ odfúkol si Kamil po slávnostnom svadobnom obrade a priznal, že prepotil oblek.

Netypická bola nielen atmosféra, ale aj samotný obrad v kostole. Farár, ktorý mladomanželov sobášil, postavil na oltár vedľa kríža povestnú africkú trúbu vuvuzelu. Tú používali fanúšikovia počas majstrovstiev. „Aby sa Kamil cítil majstrovsky, doniesol som ju do kostola. Dostal som ju od priateľa,“ prezradil vtedy farár denníku PLUS JEDEN DEŇ.

Navonok inak...

Podľa Dominky Kopúnkovej sa však po svadbe skončila aj idylka. „Už po svadbe som bola závislá od neho. Cestovali sme, nemohla som si tu nič budovať, všetko záviselo od jeho angažmá. Ale s tým som do vzťahu išla. Lenže on to začal brať tak, že ja mám byť vďačná za to, čo mi on dáva a nie, že on za to, že ja som pri ňom. Násilne sa začal správať hneď po svadbe,“ šokuje manželka. „Ja viem, že Kamil navonok vyzerá inak, ale...bol schopný ma udrieť a keď v tom zazvonil jeho kamarát, objal ma,“ zadrhne sa jej hlas.

FOTO Kopúnkovej ženy TU

Čo sa podľa Kopúnkovej dialo neskôr a čo na to hovorí známy futbalista sa dočítate v najnovšom vydaní PLUS 7 DNÍ.