Ani sa veľmi nezamýšľala nad tým, prečo ju vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry predvolal na výsluch. Od vtedy, čo sa v roku 2006 stala svedkom vraždy manžela Jána Kubašiaka, chodieva na výsluchy ako na klavír. Ale tentokrát to bolo iné. Tentokrát nešlo o všetkým známy zločin. Vdove vyšetrovateľ oznámil, že polícii sa prihlásil muž, u ktorého si mal Igor Šajgal objednať jej vraždu. JEJ vraždu!

Mária Sihelská musela zhlboka dýchať. Zmäkčenie správy konštatovaním, že NAKA ešte nevie vyhodnotiť, nakoľko je táto informácia relevantná, na ňu nezaberalo. Už sa nedokázala sústrediť, ruky sa jej roztriasli. Bola presvedčená, že Igor Šajgal je schopný i tej najhoršej špinavosti. Veď už teraz ho súdia za vyhrážanie sa Kubašiakovcom i za objednávku prepadu ich rodinného domu, ktorý skončil vraždou. Vdova požiadala vyšetrovateľa o preloženie výsluchu na iný termín, keď sa zo šoku aspoň trochu spamätá.

Chcete vedieť, kto tvrdí, že si ho Igor Šajgal najal na vraždu matky troch detí? Odkiaľ pozná Šajgala i jeho syna? Vie, kde sa Šajgal skrýva pred spravodlivosťou? Ako ten muž vyzerá? Všetko sa dozviete v najnovšom vydaní Plus 7 dní v článku s názvom Vdova na zabitie.