FOTO šťastnej Veroniky Zuzulovej nájdete v GALÉRII

Zuzulová sa na sklonku leta minulého roka podelila s fanúšikmi o prekvapivú novinku vo svojom súkromnom živote. Po desiatich rokoch manželstva, z ktorého má aj syna Julesa, sa rozviedla. Pár mesiacov bola sama a potom prišlo ďalšie prekvapenie.

Naša bývalá lyžiarka začala pridávať na sociálne siete tajuplné statusy, v ktorých naznačovala, že je teraz opäť šťastná. Na Silvestra už zverejnila pozdrav, na ktorom figuroval aj jej nový priateľ Gasp. Keďže obaja majú k športu a najmä lyžovaniu veľmi blízko, tak spolu strávili nádhernú zimu. Veronika sa často pochválila novými fotografiami z francúzskych Álp, kde si užívali veľa spoločného času. Počas túr na lyžiach preskúmali veľkú časť tohto regiónu.

Nadšená Zuzulová sa pochválila aj niekoľkými videami so synom Julesom. Chlapček viditeľne zdedil talent po svojej mame a na svahoch mu to už v tomto veku veľmi dobre ide. Toto krásne obdobie sa odrazilo aj na samotnej Veronike. S každou novou fotografiou je viac vidieť, že je po rozvode opäť šťastná a cíti sa dobre.

FOTO Veronika Zuzulová opäť žiari šťastím. Dôkaz nájdete v GALÉRII

Na tvári jej nikdy nechýba úsmev a je na nej vidieť, že vzťah s Gaspom bol pre ňu zázračným liekom. Po rozvode prežívala rovnako ako mnoho iných žien v podobnej situácii veľké trápenie. Veľkou oporou jej vtedy bol synček a jej blízki. Keď navyše dala opäť šancu láske, bolo to pre ňu tým najlepším rozhodnutím, ktoré urobila na sklonku minulého roka.

Zuzulovej sa darí aj po pracovnej stránke. Po skončení športovej kariéry začala spolupracovať s našou verejnoprávnou televíziou, pre ktorú spolukomentuje zjazdové a slamové preteky. Taktiež má na starosti rozhovory s Petrou Vlhovou a ostatnými lyžiarkami. Okrem toho spolupracuje so Slovenkou Martinou Dubovskou, ktorá štartuje za Českú republiku. Po trápení tak pre ňu prišlo naozaj šťastné obdobie, ktoré jej vrátilo úsmev na tvár.