Záťah vykonala inšpekcia priamo na pracoviskách oboch zadržaných príslušníkov. "Inšpekcia ministerstva vnútra dnes zadržala príslušníka PZ z Národnej protikorupčnej jednotky PPZ, príslušníka PZ z OR PZ Bratislava II a dve civilné osoby za korupčnú trestnú činnosť. Nakoľko sa stále uskutočňujú prvotné procesné úkony, nie je možné poskytnúť viac informácií," potvrdilo nám informáciu o záťahu ministerstvo vnútra. Podľa dvoch našich nezávislých zdrojov sa to týka firmy Vassal EKO.

Zaujímavé fotky

V súvislosti so spoločnosťou, ktorej šéfuje svalnatý podnikateľ Michal Kováč, sa v médiách objavilo niekoľko zaujímavých fotografií. Kováč pózuje nielen na jachte so šéfom OLO Branislavom Cimermanom, ale aj na výlete v Moskve s environpolicajtom z druhého bratislavského okresu Martinom Samuelom a Patrickom Lutterom z Okresného úradu.

Zájazd v Moskve: Environpolicajt Martin Samuel, šéf Vassalu Michal Kováč a Patrick Lutter z Okresného úradu sa spoločne nafotili.
Zájazd v Moskve: Environpolicajt Martin Samuel, šéf Vassalu Michal Kováč a Patrick Lutter z Okresného úradu sa spoločne nafotili.
Zdroj: archív

PR manažérku, ktorá za Vassal EKO komunikovala, sa v tejto súvislosti pokúšame osloviť, no nedvíha telefón.

Správu budeme aktualizovať.

Prečítajte si aj:

  • V kauze mafiánskych vrážd odsúdili Kýbla na doživotie!
  • Vražda v centre: Pojednávanie s obžalovaným Indom pokračuje
  • Kočner ide pranierovať: Kontroverzný podnikateľ spúšťa vlastný portál