Venovať sa všetkým „svojim“ ženám a deťom je priam nadľudský výkon, ale Boris Kollár to, zdá sa, celkom zvláda. V polovici júla odletel oddychovať za hranice. Doprial si krátku dovolenku na lukratívnom talianskom ostrove Capri, kde sa schádza množstvo pracháčov na jachtách, politikov či známych celebrít. Letné prázdniny si neužíval sám, spoločnosť mu robila expartnerka Andrea Heringhová (40) a ich dve ratolesti - jedenásťročná dcéra Sara Zoe a sedemročný syn Boris. A nielen oni. „Bol som tam aj s mojou mamou a dcérou Ester. Klasická rodinná dovolenka,“ povedal pre Plus JEDEN DEŇ Kollár, ktorý Capri nenavštívil prvý raz. „V Neapole mám priateľov Slovákov, ktorí tam žijú, takže chodím k nim,“ vysvetlil a dodal: „Rovnako pôjdem na dovolenku s ostat­nými deťmi.“

 

Naozaj. Podobným záberom - výhľadom z kopca vily, aký zverejnila Andrea - sa pred pár dňami pochválila na sociálnej sieti aj Kollárova najstaršia dcéra Alexandra, ktorú má politik s právničkou Stanislavou Horňákovou. Na prvý pohľad to vyzerá tak, že zaobstaral svojim dámam a potomkom luxusnú vilu, v ktorej sa všetci striedajú.

FOTO z dovoleniek Kollárových žien v GALÉRII >>>

No nie všetky chceli ísť na rovnaké miesto. Posledná žena, s ktorou Kollár splodil syna Marcusa, Levičanka Mirka Jakubis si slnečné dni užívala v inej krajine. Zhruba pred dvoma týždňami sa pochválila zábermi z exkluzívneho letoviska v Bulharsku. Hoci má Mirka ešte dve staršie dcéry z predchádzajúceho vzťahu, na záberoch, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, sa ani raz neobjavili. Ukázala iba fotky s Kollárovým synom. Či sa mimo objektívu vyskytol aj šéf parlamentu, nie je známe.