Kufre si manželia Ficovci síce z toxickej bytovky Ladislava Bašternáka Bonaparte už definitívne pobalili pred mesiacmi, no s novým bývaním robia veľké tajnosti.

Nová adresa

Profesorku Ficovú už nejaký ten čas intenzívne vídavať v lukratívnej bratislavskej štvrti na Drotárskej ceste, kde si podľa všetkého našla nový byt. Už v novembri z vchodu bytového komplexu vychádzala s mužom, zrejme remeselníkom.

Na novej adrese ju bolo vídavať aj počas vianočných sviatkov a v bytovke strávila aj Silvester. Koniec roka asi oslávila aj so synom Michalom, ktorý mamu na novej adrese navštívil. Počas Silvestra išla nakúpiť aj do miestneho obchodu, no bez asistencie manžela. Pritom v minulosti prominentný manželský pár bolo vídať bok po boku oveľa častejšie.

Kde je expremiér?

Samotného Fica na Drotárskej vidieť nebolo. S otázkami, kde trojnásobný premiér trávil Silvestra a či s manželkou bývajú v oddelených domácnostiach, sme sa obrátili na komunikačné oddelenie strany smer. Zatiaľ neodpovedali. V predvolebnom kolotoči Fico trávi väčšinu času pracovne v centrále Smeru.

Podľa informácií PLUS 7 Dní jeho stranícke auto počas sviatkov pred centrálou chýbalo. Fico podľa našich informácií koncom minulého roka vycestoval do exotickej krajiny a to bez ochrankárov.