Tip na článok
Stehlíkovo BMW: Z autoumyvárne, kde ho odstavil, podľa Kubičkových slov odišiel s igelitkou plnou peňazí pešo. Jeho auto potom našli na žilinskom sídlisku. Vpravo hore Richard Stehlík: Polícia aj rodina po ňom márne pátrajú už viac ako tri mesiace.

Žilinský podnikateľ zmizol bez stopy. Je ešte medzi živými?

Policajti aj rodina pátrajú po nezvestnom Richardovi Stehlíkovi už viac ako tri mesiace. Všetky stopy smerujú k jeho obchodnému partnerovi.

Deväťdesiate roky, keď sa strácali podnikatelia a biele kone takmer na dennom poriadku, akoby sa vracali späť. Len pred pár mesiacmi zmizol štyridsaťjedenročný podnikateľ z Lučenca Peter Majoroš.

Jeho nezvestnosť je stále opradená rúškom tajomstva. Naposledy ho videli u obchodného partnera v Jasení, kde si bol dohodnúť vyplatenie podlžností k záveru roka. Odvtedy akoby sa po ňom zľahla zem.

Čítajte viac:

Podnikateľ z Lučenca zmizol. Stopa končí u farmára, ktorý hľadal ženu!

Zatiaľ čo si policajti stále lámu hlavu s prípadom Petra Majoroša na svete je ďalšie nevysvetliteľné zmiznutie podnikateľa zo Žiliny. Jeho meno je Richard Stehlík a podobne ako v prípade nezvestného Petra Majoroša aj jeho posledné stopy vedú k obchodnému partnerovi.

Podnikateľ Majoroš zmizol aj so svojím luxusným autom. Foto: Ilustračné Emil Vaško, Archív

Ten dokonca skončil vo vyšetrovacej väzbe, no po Richardovi Stehlíkovi je pátranie stále neúspešné. Nie je to žiadny veľkopodnikateľ, vlastní len autodielňu v Žiline. Ľudia ho majú radi a všetko, čo chcel, bolo len to, aby sa mal lepšie a mohol synovi zaplatiť dobrú školu. Všetko sa zmenilo v pondelok 23. mája 2016. Povráva sa, že pozostatky Richarda Stehlíka skončili v útrobách kravy, ktorú spálili v kafilérii za Žilinou.

Čo môže byť dôvodom zmiznutia žilinského podnikateľa Richarda Stehlíka, aký bol jeho posledný deň, aj to kto je hlavným podozrivým, sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka PLUS 7 DNÍ

VIDEO Plus 7 Dní