Výsledok je tragický: vodič 37 -ročný Tibor L. bol na mieste nehody mŕtvy. Jeho priateľka, ktorá sedela na mieste spolujazdca utrpela mimoriadne vážne zranenia. Vodičov otec, 61-ročný pán,  nehodu neprežil.

Podľa polície, Porsche Cayenne zatiaľ z nezistených príčin v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazde prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s Octaviou Combi. Okamžite po čelnej zrážke zasahovali na mieste hasiči aj záchranári. Medzi nimi sa v žltej košeli, výrazných žltých botaskách a kraťasoch pohyboval práve miestny prominent a podnikateľ Ján M. Nekoordinovane sa pohyboval medzi rozbitými autami a zvodidlami. Nakoniec ho odviezli spolu s jeho spolujazdcom do nemocnice.

Kto sedel za volantom?

Informácie krátko po nehode boli nejasné. Polícia najprv nevedela, kto sedel za volantom luxusného  auta. Isté bolo len to, že obaja pasažieri boli značne pod vplyvom alkoholu. Či u nich zistili aj prítomnosť omamných látok, polícia nepotvrdila. "Dvaja účastníci nehody z Porsche boli podrobení dychovej skúške a u obidvoch bola pozitívna," upresnila krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.  Obaja putovali do nemocnice, kde ich strážila polícia.

Vyšetrovateľ už spracoval návrh na jeho vzatie do vyšetrovacej väzby. Či sa tam dostane, rozhodne v najbližších dňoch okresný súd.

Potácajúci sa milionár: Ján M. (v žltých botaskách) sa hneď po nehode pohyboval medzi vrakmi s mŕtvymi telami a krajnicou.
Zdroj: Rudolf Felšӧci