V Pezinku šiestym dňom pokračuje hlavné pojednávanie v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka, jeho snúbenice Martiny Kušnírovej a podnikateľa z Kolárova Petra Molnára. Na pojednávanie predviedli všetkých obžalovaných: Tomáša Szabóa, Mariana Kočnera, Miroslava Marčeka aj Alenu Zsuzsovú.

Po Marčekovi a Szabóovi mala vypovedať Alena Zsuzsová, využila svoje právo nevypovedať. Prokurátor navrhol, aby sa prečítali Zsuzsovej zápisy z prípravného konania.

„Áno, poznám Mariana Kočnera asi sedem až osem rokov, je to rodinný známy,” uviedla Zsuzsová na polícii. “Ja som nikdy sledovanie pána Kuciaka nevidela, nevedela som o tom,”tvrdila. 

Zsuzsová sa policajtom priznala, že spravovala stránku Na pranieri, cez ktorú chcel Kočner škandalizovať novinárov. “S pánom Kuciakom vôbec nemal konflikt, konflikt mal s pani Tódovou,”vypovedala Zsuzsová o reportérke Denníka N Monike Tódovej.

Zsuzsovej čítané výpovede pred políciou pôsobia chaoticky. Opakovala v nich, že komunikovala cez Facebook aj s Danielom Lipšicom. Lipšic to odmieta. Zsuzsová policajtom priznala komunikáciu aj s Andrejom Dankom, René Vanekom (bývalý námestník Generálnej prokuratúry pre civilný úsek) a Martinom Glváčom. "Kto bol Maznák?" pýtal sa vyšetrovateľ. “To bol Glváč, lebo bol maznák,” povedala Zsuzsová.