Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu Ivana Gáborík (33) spolu s manželom Mariánom (38) sa včera dočkali svojho vytúženého prvého bábätka. Ivana na svoj instagramový profil zavesila fotografiu s manželom a dcérkou, ktorej meno dali Bella. "Najkrajší pocit na svete!Bella,"napísala k nej.

Začiatkom roka Ivana začala s prerábkou, s ktorou sa pochválila aj na sociálnych sieťach. Išlo o spálňu, konkrétne o jej študentskú izbu, ktorá sa rázom zmenila na dychberúcu spálňu. "Premena izby dopadla nad moje očakávania a tu vám ešte prikladám fotky PO a PRED,”napísala na Instagram. Tá však sa nachádza jej rodnom dome.

 

No ani vo vile, kde býva so svojim manželom a o pár dní, už aj s malou Bellou, nenechali nič na náhodu. Všetko zladili a dizajnovo zariadili. Prešpekulovaná kuchyňa s rôznymi vymoženosťami im zjavne padla počas karantény vhod. Ivana sa nie raz pochválila príspevkom z kuchyne. A zjavne tak to bude u Gáboríkovcov vyzerať dlhšie. Z tanečníčky sa stala v prvom rade mama a to státie pri sporáku jednoducho k tomu patrí. 

FOTO Prostredie, do akého privedú Gáborikovci malú Bellu, nájdete v GALÉRII  >>

Takto to vyzerá doma u Gáborikovcov.
Takto to vyzerá doma u Gáborikovcov.
Zdroj: INSTAGRAM