Aj keď vo svete zúri pandémia, filmy a seriály sa natáčajú ďalej. Herci teda neostávajú bez príjmov, novinky vychádzajú na Netflixe či Apple TV+.

A kto patrí medzi 10 najlepších zarábajúcich hercov za posledný rok. Prvé miesto už druhý rok po sebe obsadil Dwayne Johnson (48), ktorého poznáme ako The Rock. Jeho príjmy za minulý rok sa vyšplhali na 87,5 milióna dolárov. Najväčší zárobok mu vyniesla hlavná úloha v trileri Red Notice.

Druhý v poradí je jeho kolega Ryan Reynolds (43), ktorý si zahral rovnako ako Dwayne v snímke Red Notice. Zarobil 71,5 milióna dolárov. Tretiemu miestu v rebríčku sa teší Mark Wahlberg (49). Ten zinkasoval 58 milióna dolárov. Do prvej pätky sa zmestil ešte Ben Affleck (48) a Vin Diesel (53).

Ďalšie miesta obsadili Aksaj Kumar (52), Lin Manuel (40), Will Smith (51), Adam Sandler (53) a Jackie Chan (66). Do úvahy sa bralo obdobie od júna 2019 do júna 2020.

Kto z hercov, a koľko, si zarobil za uplynulý rok, nájdete na nasledujúcich stranách>>

1. Dwayne Johnson

Jeho príjmy za minulý rok sa vyšplhali na 87,5 milióna dolárov. Najväčší zárobok mu vyniesla hlavná úloha v trilleri Red Notice.

DWAYNE JOHNSON
DWAYNE JOHNSON
Zdroj: instagram D.J.