Finančná kríza prišla ruka v ruke s novým ochorením Covid-19, poznamenala aj českú herečku Veroniku Žilkovú (58). Po šesťdesiatich rokoch musí predať rodinné dedičstvo, ktoré tu pre ňu zanechal jej otec.

Jedná sa o chatu v Orlických horách, neďaleko poľských hraníc. Na rekreáciu tam chodievala aj jej dcéra Agáta Hanychová (34) s deťmi. Práve tam celá rodina našla útočisko a bolo to miesto, kde mohli všetko hodiť za hlavu. „Naša rodina vlastnila chalupu 60 rokov a teraz hľadá nového majiteľa. Niekedy musíte opustiť staré a obľúbené a vykročiť ďalej,“ napísala na sociálnu sieť herečka.

 

Celková suma nehnuteľnosti sa vyšplhala na necelých šesť miliónov českých korún, čo v prepočte predstavuje viac ako 200-tisíc eur. Cenu chalupy ovplyvnila aj vybavenosť okolia, neďaleko sa nachádza ski-areál, a samotná nehnuteľnosť pred pár rokmi prešla kompletnou rekonštrukciou.

FOTO luxusnej chalupy nájdete v GALÉRII >>

„K predaju ma donútili financie, ktoré potrebuje niekto z rodiny. Rozhodla som sa teda, že ju predám. Veľmi to bolí a uvedomujem si, že prichádzam o rodinný klenot, ale rodina si musí pomáhať. Radi sme tam chodievali, máme k nej veľmi blízky vzťah, ale teraz je to nutnosť,“priznala herečka portálu Blesk.cz po tom, čo sa s ňou spojili prostredníctvom live streamu do Tel Avivu, kde momentálne žije s manželom Martinem Stropnickým (63) a s dcérou Kordulou (15)

Opatrenia v Izraeli

Herečka porozprávala aj o momentálnej situácii v Izraeli. Všetky lety z krajiny stopli a vyzerá to, že najbližší pustia až o dva mesiace. Samozrejme, všetko závisí od koronavírusu. V krajine sú mimoriadne striktné nariadenia, ľudia vôbec nemôžu vychádzať z domovov. Potraviny nakupujú len online a jediné, čo môžu, je ísť si psom do záhrady.

FOTO luxusnej chalupy nájdete v GALÉRII >>

Herečka Veronika Žilková predáva rodinné dedičstvo.
Herečka Veronika Žilková predáva rodinné dedičstvo.
Zdroj: Private-estate.cz