Všetci ich poznáme a aj keď nie možno dokonalo, pri pohľade na fotografie si ich vieme priradiť ku krajine, pozícii či činnom, za ktorými stoja. Ako vyzerajú teraz, je známe, no akí  boli v puberte či keď študovali, vie málokto.

Všetky tieto fotografie zobrazujú mocných, ktorí majú alebo mali pod palcom celú krajinu, jej chod alebo cirkev. Napríklad taká bývalá britská premiérka Margaret Thatcherová už za mlada nikdy z domu nevychádzala neupravená. Údajne bola schopná vstať aj niekoľko hodín skôr, len aby pôsobila vždy dokonalo.

Potom sú tu tí, ktorých ani zub času nijak výrazne nezmenil. Maximálne im pribudli nejaké vrásky, avšak s pribúdajúcim vekom je to samozrejmosť. Reč je o Vladimírovi Putinovi, na ktorom ani desiatky rokov nenechali výraznú zmenu a stále vyzerá rovnako.

POZRITE si fotografie svetových osobností, ktoré sa považujú za najmocnejších ľudí dodnes > > 

Vladimír Putin

Vladimír Putin keď mal 14 rokov.
Vladimír Putin keď mal 14 rokov.
Zdroj: Vintag.es

Vladimír Putin mal vplyv v Rusku omnoho skôr, ako sa stal prezidentom. Predtým bol agentom KGB. On a aj celá jeho rodina je zahalená rúškom tajomstva. Má dve dcéry avšak nikto netuší ako vyzerajú, ich fotografie neboli nikde nikdy zverejnené.

Doteraz sa napríklad nevie ani to, aký má presne majetok. Jeho odhad sa pohybuje okolo 40-miliárd dolárov. Okrem toho že je homofób, bojuje aj proti všetkému, čo nie je vyrobené v jeho krajine. Bojkotoval napríklad potraviny dovedené z Európy. Zhromaždil ich na jednom mieste a zničil.