Reality show na Slovensku či v zahraničí by mali ukazovať skutočný život účastníkov. Ich úlohou je preniknúť do ich súkromia a poodhaliť pikantnosti, ktoré skrýva.

Nie všetko je tak, ako sa zdá. Mnoho najšokujúcejších, najpikantnejších scén v televíznej show sú však súčasťou scenáru, ktoré sa musia v show odohrať. Žiaľ, podpísali zmluvu.

Pozrite si najväčšie klamstvá v najznámejších svetových reality show

The Voice ( Hlas Česko-Slovenska)

Reality show The Voice alebo Hlas Česko-Slovenska je jedna z tých, ktoré nepotrebujú vyvolávať nutne konflikty medzi účastníkmi alebo vymýšľať kuriozity. Sledovanosť každým rokom nie len u nás ale aj v zahraničí neustále rastie. Táto show je založená na porote, ktorá pozostáva zo slávnych osobností danej krajiny a na ľuďoch, ktorí prišli ukázať čo je v nich.

Avšak ani v tomto prípade nie je všetko tak ako sa na prvý pohľad môže zdať. V reality show The Voice nehrajú podľa pravidiel. Jedna zo súťažiacich nepostúpila z dôvodu, že porotcovia ju skritizovali za zlý výber piesne. Pravdou je, že pieseň, ktorú chcela spievať pôvodne zamietli, nakoľko nemali na ňu práva. Aj vzťahy medzi porotcami a účastníkmi sú skôr hrané. V skutočnosti vôbec tak veľa času spolu netrávia. Počas celej show, sa stretnú len párkrát.