TAURIS Cassovia, celoslovenská sieť predajní výsekového mäsa, mäsových výrobkov a špecialít z výrobných závodov Tauris Group, tento rok oslavuje významné jubileum. Jej tridsiate narodeniny pripadajú presne na 17. apríla, kedy v roku 1991 po prvý raz predajná sieť otvorila svoje brány. Prvá predajňa, ktorá potešila zákazníkov svojim chutným sortimentom, bola zriadená v OD Merkur v Košiciach. Počas troch desaťročí sa toho v predajniach veľa zmenilo – prevádzky dostali moderný šat, používajú tie najnovšie technológie a postupne rozširujú sortiment tak, aby čo najviac ulahodili chutiam Slovákov a dopriali im dokonalý gastro zážitok už pri kúpe výrobkov TAURIS a RYBA Košice. Čo však zostalo rovnaké, je vysoko profesionálny tím mäsiarov, tradícia poctivého mäsiarskeho remesla a vysoká kvalita výrobkov.

Ilustračné foto
Zdroj: TAURIS

Mäso a rybacie pochúťky od výmyslu sveta

Od roku 2016, kedy potravinársku skupinu TAURIS Group posilnil vstup spoločnosti RYBA Košice, maloobchodná sieť Tauris Cassovia rozšírila svoj sortiment ponúkaných výrobkov aj o rybacie špeciality, majonézové pochúťky a mrazené výrobky. Sieť Tauris Cassovia sa postupom času premenovala na Mäsiarstvo u Býka a v roku 2019 sa jeho súčasťou stala aj sieť RYBA BISTRO. Je kombináciou retro bufetu, ktorý ponúka našu národnú rybaciu pochúťku – Treskoslovenskú tresku - a moderného bistra s rybími šalátmi či teplými rybími delikatesami priamo od výrobcu.

Dnes už celkovo 75 predajní Mäsiarstvo u Býka pokrýva prevažnú časť Slovenska, vďaka čomu vedia osloviť každú domácnosť. Portfólio je zložené zo sortimentu mäsa, mäsových výrobkov, lahôdok a špecialít z vlastných výrobných závodov, ktoré môžu zákazníci vyskúšať aj na pravidelných ochutnávkach v predajniach. Milovníci mäsových dobrôt v Mäsiarstvach u Býka nájdu napríklad legendárny Nitran 77 ocenený na výstave Salima v roku 1977 či na prestížnej súťaži Danubius Gastro 2019. Spotrebiteľov potešia aj tradičné Zipser párky, Malokarpatská saláma, Zipser šunka a množstvo ďalších mäsových aj rybacích lahôdok. Všetky sa môžu pýšiť originálnymi receptúrami.

Množstvo výhod pre zákazníkov

Predajne sú denne zásobované čerstvým tovarom priamo z výrobných závodov, preto majú spotrebitelia záruku, že na stôl dostanú len to najlepšie. Navyše, ak to pandemická situácia dovolí, si zákazníci môžu pochutnať aj na čerstvom grilovanom kurati a posedieť si v príjemnej atmosfére predajne. Zatiaľ môžu napríklad využiť službu telefonickej objednávky, takže chutné dobroty si vedia vyzdvihnúť v konkrétny deň, rýchlo a bez čakania.

Pre svojich zákazníkov Tauris Group taktiež tento rok spustila Vernostný program, vďaka ktorému si zákazníci môžu mäsové a rybacie špeciality dopriať ešte výhodnejšie. Esom v ruke pri každom nákupe sa stala Karta verného zákazníka, s ktorou spotrebitelia získavajú množstvo zliav a benefitov. Všetky podrobnosti sú uvedené na webstránke www.masiarstvoubyka.sk, kde sa môže tak isto do vernostného programu zaregistrovať.

Ilustračné foto
Zdroj: TAURIS