Boris Kollár

Na nočnú kauzu Šeligu a spol. reagoval i predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), a to si musíte prečítať! „Ja si myslím, že Juraj Šeliga je mladý muž, mladý človek, ktorý má ešte celú politickú kariéru pred sebou. Má veľký potenciál a keď chce ho naplniť, tak to bol jediný krok ako mohol v budúcnosti byť v politike úspešný. Takže musel urobil tento krok, urobil to, čo spravil a ja si myslím, že to ho prestáva nejakým spôsobom limitovať, na to, aby v budúcnosti sa mohol dostať ďaleko ďalej,“ vysvetlil svoje videnie sveta pre TASR Kollár.

Ten istý Kollár, ktorý vlani v októbri v čase čerstvo platného lockdownu viezol v aute svoju kamošku, čo by si verejnosť pravdepodobne nevšimla, keby sa vládna limuzína nedostala do kolízie a Kollár s bývalou finalistkou miss Miroslavou Fabušovou neutrpeli vážne zranenia a neskončili v nemocnici. To, že bol Kollár vôbec vonku vysvetlil tým, že sa staral o syna, čiže výnimka. To, že mal v aute Fabušovú zas obhájil tým, že ju viezol do lekárne, čiže výnimka číslo dva.

Na snímke je dopravná nehoda s predsedom parlamentu Borisom Kollárom v Bratislave.
Na snímke je dopravná nehoda s predsedom parlamentu Borisom Kollárom v Bratislave.
Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Keď sa Kollár zotavoval v Nemocnici sv. Michala, eReport nachytal, ako k nemu idú na dišputu koaliční partneri, vtedajší premiér Igor Matovič, vicepremiéri Richard Sulík (SaS) a Veronika Remišová (Za ľudí). Navyše podľa výpovedí nemocničného personálu pre Sme, prijímal Kollár i dámske návštevy. Pripomeňme, že platil zákaz návštev v nemocniciach. Zatiaľ, čo sa politici vyhovárali, generálny riaditeľ Nemocnice sv. Michala Branislav Delej po mediálnej spŕške médiám odkázal, že počas platného zákazu návštev môže udeliť výnimku primár oddelenia alebo ošetrujúci lekár, čiže výnimka číslo tri.

Miroslava Fabušová a Boris Kollár.
Miroslava Fabušová a Boris Kollár.
Zdroj: koláž/Instagram.co