Na prvý pohľad by to do nich nik nepovedal. Vyzerajú tak šťastne a pritom pochádzajú z rozvrátených rodín, dokonca zažili na vlastnej koži pocit, že ich vlastná matka a otec odmietli. To hádam nik nikomu nepraje. Je to jeden z najhoršíh pocitov. 

Spoločnosťou je zaužívaná myšlienka, že ak niekto pochádza z rozpadnutej rodiny, ba dokonca ho rodičia umiestnili do detských domov, má veľmi slabý predpoklad na to, že v živote bude úspešný. Skôr ho rovno predurčujú na okraj spoločnosti. Milá spoločnosť, milí ľudia. Vedeli ste napríklad, že obchodný magnát Steve Jobs bol adoptovaný? Rovnako aj Marilny Monroe a mnoho ďalších. Tieto známe osobnosti dokazujú, že nech už pochádzate z akéhokoľvek prostredia a rodín, život máte vo vlastných rukách a ak sa nevzdáte, dokážete čokoľvek! Mnoho z nich dokonca tvrdí, že adopcia bola to najlepšie čo ich vživote stretlo a Boh vie, čo by z nich bolo, keby sa od mala nemuseli brodiť prekážkami.

POZRITE SI známe osobnosti, ktoré pochádzajú z rozvrátených rodín, no i napriek tomu patria k svetovým ikonám  > >

Steve Jobs

Jeho rodičia to zrejme oľutovali! Steve Jobs (†56) spoluzakladateľom spoločnosti Apple a väčšinový akcionár spoločnosti Pixar , ktorá je členom predstavenstva spoločnosti The Walt Disney Company.  Biologickí rodičia sa ho vzdali hneď po narodení, pretože bol nemanželským dieťaťom a oni boli súčasťou náboženskej komunity.  Adoptovali si ho Paul a Clara Jobsovci.  Steve svojich adoptívnych rodičov považoval za vlastných.

Steve Jobs
Steve Jobs
Zdroj: INSTAGRAM
Steve Jobs
Steve Jobs
Zdroj: INSTAGRAM