Kontroverznému členovi vlády Igora Matoviča, ministrovi zdravotníctva Marekovi Krajčíovi, nevonia jóga. Je oddaný cirkvi, podľa ktorej toto cvičenie je súčasťou východného, najmä hinduistického filozoficko-duchovného smeru, ktorý má radikálne odlišný spôsob nazerania na svet, než má kresťanstvo a západná civilizácia.

Silu svojej oddanosti dokázal aj vo videu, ktoré sa akosi stalo ďalším fenoménom na sociálnych sieťach. Záznam pochádza údajne z roku 2016 a prehlásil na ňom, že vďaka Duchu svätému oslobodili muža. „Modlili sme sa za jedného konkrétneho brata, ktorý tam bol a zistili sme, že mal dočinenia niečo s okultizmom a jógou, cítil sa poviazaný, keď sme sa začali modliť za naplnenie Duchom svätým,“rozprával Krajčí. Vyzerá to, že jóge je KONIEC!

Jeho názor rozhodne nie je v súlade s tým, čo si o cvičení myslel niekdajší minister školstva Milan Ftáčnik. Ten ju chcel presadiť na školách. Jeho pokus zlyhal po tom, čo sa do neho obuli rodičia a katolícki biskupi.

Zdá sa, že by s Ftáčnikom momentálne súhlasilo mnoho celebrít a známych osobností. Tí si nevedia bez rannej jógy predstaviť deň a aj vďaka nej si udržujú svoje dokonalé postavy. Dokonca i mnoho lekárov či odborníkov ju odporúčajú.

POZRITE SI, ktoré známe osobnosti patria podľa nového ministra zdravotníctva k šarlatánom >>

Monika Beňová

Monika Flašíková cvičí jogu.
Monika Flašíková cvičí jogu.
Zdroj: fb Monika Flašíková-Beňová