Zatiaľ čo poslanec György Gyimesi (41) aktuálne žije pre dúhové vlajky, ktoré by podľa neho nemali viať, kde sa im zachce, jeho bývalka Magdaléna Šebestová (38) má pozitívnejšie starosti. V stredu večer si vyšla s hlbokým dekoltom do centra Bratislavy. Bolo zjavné, že kontroverzný politik OĽaNO, ktorému dala v marci kopačky, jej už v hlave nemáta. Bavila sa v spoločnosti iných pánov a vyzeralo to, že politické kruhy vymenila za športové. V partii sa objavila aj hokejová legenda Ľubomír Višňovský.

Nestrácali čas

Ked sa všetci rozišli, bývalú Miss Slovensko vzal jej nový objav na zmrzlinu. V centra Starého Mesta však s neznámym mladíkom dlho nepobudla. Obaja nasadli do bieleho BMW a namierili si to k Šebestovej domov. Najkrajšia žena Slovenska z roku 2006 býva v luxusnom byte v bratislavskej Petržalke a pred bytovým komplexom sme auto jej známeho videli parkovať ešte neskoro večer.

FOTO Šebestovej nočného rande v GALÉRII >>>

Milenecký vzťah Magdalény Šebestovej a poslanca parlamentu Györgyho Gyimesiho skončil len pár mesiacov po tom, ako sa s ním sami pochválili. Dvojica trávila zimu stále spolu na zasnežených kopcoch Slovenska, spoločné fotografie zverejňovali na sociálnej sieti. Spoločenskú premiéru aj derniéru mali na Let´s Dance. Rozchod prišiel koncom marca ako blesk z jasného neba, podľa kuloárnych informácií ho iniciovala Šebestová. Obaja tvrdili, že sa rozišli priateľsky.

Prečítajte si tiež: