Má po päťdesiatke, no je plný energie a zdá sa, že aj vášne. Bratislavský župan Juraj Droba (50) mal predošlú sobotu poriadne nabitý program. Stihol si ho osladiť najviac, ako len mohol. Týždenníku PLUS 7 DNÍ sa ho v hlavnom meste, priamo pod hradom Devín, podarilo prichytiť pri vrúcnych bozkoch s jeho snúbenicou Mirkou Valovičovou (37).

Okolie neriešil

Politik je po medializovanom rozchode so stomatologičkou Luciou Pitekovou opäť zamilovaný až po uši. Dôkazom toho sú naše zábery, na ktorých drží v náruči polovičku Mirku a bozkáva ju bez toho, aby riešil okolie. V spoločnosti svojej lásky a syna z predchádzajúceho vzťahu mal Droba minulú sobotu naozaj nabité dopoludnie. Stihol privítať známu milionársku rodinku Geissenovcov a vyšliapal s nimi na Devínsky hrad, kde im spolu s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom (54) ukázali historickú studňu a panoramatický výhľad na rieky Dunaj a Morava.

Pamätnú fotku s milionárskou rodinou si urobil aj Drobov syn Juraj a partnerka Mirka, ktorá pracuje na Sulíkovom ministerstve hospodárstva. Bola generálnou komisárkou slovenského pavilónu na Svetovej výstave Expo v Dubaji, kde sa jej rezortný šéf dal do reči s Geissenovcami a pozval ich na návštevu Slovenska. 

Všetko podľa plánov

Na Devíne sa všetci s nemeckými boháčmi nezastavili. Stavili sa na spoločnú koštovku ríbezľového vína priamo pod hradom. Župan sa hneď nato utekal prezliecť do cyklodresu a namieril si to na otvorenie nového Cyklomosta slobody nad riekou Morava. Valovičová, s ktorou to vyzerá mimoriadne vážne, bola bratislavskému županovi stále nablízku.

FOTO V GALÉRII

Dvojica sa zasnúbila vlani na exotickom mieste. Politik pokľakol na koleno na Sardínii, kde boli spoločne na svadbe kamaráta. Miroslava tam vraj chytila kyticu od nevesty a bratislavský župan hneď využil príležitosť. Hoci na verejnosti sa správa ako skutočný liberál, na otázky o súkromí v poslednom čase odpovedá skôr konzervatívne: „Nehnevajte sa, nebudem sa k tomu vyjadrovať.“

Mohlo by vás zaujímať: