Množstvo známych tvárí to opäť predviedlo v budove Slovenského národného divadla, kam ich pritiahol projekt Fashion Ballet 22. Tanečníkov na pódiu obliekli návrhári Boris Hanečka, Pavol Dendis, Martin Hrča a Lukáš Krnáč, takže na outfit od módnych tvorcov stavili aj niektorí hostia. A teda bolo sa na čo pozerať. Neprehliadnuteľné v extravagantných modeloch boli poslankyňa Romana Tabák (31), bývalá tenistka Dominika Cibulková (33) či bývalá Miss Veronika Vágnerová (35). Na červenom koberci sme videli aj bývalú tanečnicu Katarínu Jakeš Štumpfovú (34), bývalú riaditeľku Miss Luciu Hablovičovú (43) či manželov Veroniku (33) a Mateja Sajfu (42) Cifrovcov.

Ako Raťafák Plachta

Romana Tabák zvolila široké zelené šaty od návrhárky Michaely Ľuptákovej a po červenom koberci kráčala s poodhaleným hrudníkom. Hoci jej výstrih robil nemalé problémy, pozornosť okolostojacich si užívala. Excentrické pózovanie političky pred divadlom a poveternostné podmienky nakoniec spôsobili, že sa jej róba nafúkla a Romana miestami pôsobila ako známa bábková postavička Raťafák Plachta.

Tabák ako Raťafák Plachta
Zdroj: Vlado Benko jr.
Fashion Ballet Gala 2022 takto pózovala Romana Tabák. Vietor jej šaty poriadne nafúkol.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Odhalené ramená a šaty ako plameniak

V divadle sa objavila aj Dominika Cibulková v extravagantnom modeli od Borisa Hanečku. Pozostával z rozopnutej bielej košele s odhalenými ramenami a veľkej honosnej ružovej sukne s pierkami.

Dominika Cibulková
Zdroj: Vlado Benko jr.

Najodvážnejšia róba

Outfitom šokovala Veronika Vágnerová, ktorej róba viac odhaľovala, ako zahaľovala. Pri pohľade na bývalú modelku a biele šaty, ktoré navrhol Lukáš Krnáč, to vyzeralo, akoby si nedala spodnú bielizeň. Ale opak bol pravda. Návrhár ju všil do vnútra šiat ako body.

Veronika Vágnerová v odvážnych šatách.
Zdroj: Vlado Benko jr.

Pierka hrali prím

Aj bývalá tanečnica Katarína Jakeš si do divadla obliekla krátke šaty. V outfite nevynikli jej krivky a vďaka lietajúcim perám pôsobila mohutnejšie.

Katarína Jakeš
Zdroj: Vlado Benko jr.

Stavili na istotu

Manželia Veronika Ostrihoňová Cifrová a Matej Sajfa Cifra prišli do divadla zladení v čiernej farbe. Moderátorka zvolila decentné šaty po kolená, kde jej vyniklo tehotenské bruško, a Matej oblek s košeľou v rovnakej farbe.

Manželia Veronika a Matej Cifrovci.
Zdroj: Vlado Benko jr.

FOTO nájdete v GALÉRII

Za divu

Tou bola bývalá riaditeľka Miss Lucia Hablovičová, ktorá prišla v čiernej zamatovej róbe s výrazným strieborným dekoltom. Šaty sú od kamaráta Borisa Hanečku, ktorý Lucii robil spoločnosť.

Lucia Hablovičová
Zdroj: Vlado Benko jr.