Ministerstvo vnútra na čele s Robertom Kaliňákom koncom roka uzavrelo škandalóznu zámennú zmluvu. Podľa nej získala súkromná firma dva exkluzívne investičné pozemky v hlavnom meste v hodnote približne 1,5 milióna eur.

Ťažké rozhodovanie Pavla Ruska: Ožení sa, alebo pošle priateľku k vode?

Štát, v tomto prípade ministerstvo, ako protihodnotu zinkasoval štyri byty na okraji Bratislavy a hotovosť v celkovej sume 599-tisíc eur. Na realitnom trhu by pritom po tak strategicky umiestnených pozemkoch “chňapol“ každý seriózny developer. A to za iné ceny ako sa ich zbavilo ministerstvo!

Kto je ten šťastlivec?

Známy vymetač večierkov Fedor Šrobár zhodnotil novú Miss a prezradil, prečo nechce frajerku!

Pýtate sa, kto bol ten šťastlivec, ktorému sa tak výhodne podarilo dostať k majetku štátu? Je ním manželka jedného zo starostov bratislavských mestských častí, konkrétne Vrakune, Zuzana Kurucová. Obaja kandidovali v komunálnych voľbách za koalíciu vedenú Smerom.

FOTO Divoký apríl: Prvá dáma Kisková čaká potomka, známa moderátorka si našla nového chlapa, spanilú jazdu Vladka Weissa sme videli aj na videu

Kde presne sa pozemky nachádzajú? A ako biznis zdôvodňuje ministerstvo vnútra? Dočítate sa to v najnovšom čísle týždenníka PLUS 7 DNÍ.

Ďalší Kaliňákov superbiznis: Minister strelil lukratívne pozemky, štát prišiel o státisíce
Zdroj: Plus 7 dní

Viac na Pluska.sk a TREND.sk: